نرم افزار تست زبان انگلیسی ۱

نرم افزار تست زبان انگلیسی ۱

نرم افزار تست زبان انگلیسی 1

در این مجموعه تست گرامر زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته با بالاترین متد آموزشی دنیا ارایه شده با انجام تمرینات و شرکت در تست های این مجموعه میتوانید خودرا ازلحاظ گرامری و دانش زبان انگلیسی امتحان کنید. این مجموعه یک مجموعه آموزشی در قالب تست میباشد که میتواند زبان آموز را برای امتحانات زبان انگلیسی آماده نماید. این مجموعه می تواند کمک آموزشی برای مدرسین زبان باشد تا در یک محیط نرم افزاری به تست دانشجویان خود بپردازند.

نرم افزار تست زبان انگلیسی ۲

نرم افزار تست زبان انگلیسی ۲

نرم افزار تست زبان انگلیسی 2

این مجموعه برای تست کردن دانش زبان انگلیسی در حوزه مکالمه و شنیداری میباشد. شامل تستهای متنوع listening , conversation می باشد . این مجموعه هم برای زبان آموزان در تمامی سطوح و هم برای مدرسین زبان مفید میباشد. شما با این مجموعه می توانید مهارت های listening , conversation خود یا زبان آموزان خود را امتحان نمایید. مجموعه ای مفید برای کسانی که علاقمند به یادگیری زبان از طریق تست زدن میباشند.

پکیج نرم افزاری آموزش زبان انگلیسی۳

پکیج نرم افزاری آموزش زبان انگلیسی۳

پکیج نرم افزاری آموزش زبان انگلیسی3

دراین مجموعه چندین آزمون در زمینه های مختلف به صورت نرم افزاری آماده شده تا برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی بکار برده شود. این نرم افزارها هم برای زبان آموزان برای یادگیری و هم برای مدرسین زبان به عنوان کمک آموزشی برای تست زبان آموزان مفید می باشد. شامل تست های تلفظ لغات ، تستهای کاربردی in,at,on که اکثر زبان آموزان اشتباه می کنند. تستهای سطح ۶ و ۷ برای زبان آموزان در زمینه های مختلف و کاربردی فراهم شده است. بعد از انجام تستها در بکاربردن لغات و حروف اضافه مسلط میشوید.

فایل پرزنت درس روش تحقیق

فایل پرزنت درس روش تحقیق

فایل پرزنت درس روش تحقیق

ارایه درس روش تحقیق به صورت پاورپوینت . شامل ۳۸۰ اسلاید پرزنتیشن. ارایه کامل. برای دانش جویان کارشناسی و کارشناسی ارشد. هم آموزش روش تحقیق هم ارائه سمینار روش تحقیق.

دوره آموزشی PLC

دوره آموزشی PLC

دوره آموزشی PLC

این دوره شامل ۳ جزوه کامل درباره PLC زیمنس و یک جزوه بالغ بر ۵۰ مثال کاربردی به همراه برنامه نویسی میباشد. بکمک این پکیج به راحتی میتواند برنامه نویسی PLC زیمنس را انجام دهید. این مجموعه میتواند کمک و راهنمای خوبی برای تمامی کسانی که میخواهند با PLC آشنا شده و شروع به برنامه نویسی نمایند باشد. مهندسان برق تکنیسین های برق دانشجویان و کسانی که در صنعت هستند و تمایل دارند PLC را یادگرفته و درآمد زایی کنند.

تمامی نرم افزار های برنامه نویسی اندروید

تمامی نرم افزار های برنامه نویسی اندروید

تمامی نرم افزار های برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید شاید در ابتدا کار مشکلی بنظر برسد اما ما در این پکیج تمامی برنامه ها و راهنمایی های لازم را برای این کار گنجانده ایم. شما میتوانید با استفاده از این پکیج بی نهایت برنامه اندرویدی بسازید و آن ها را برای فروش در مارکت ها منتشر کنید .لازم به ذکر است که این برنامه ساز ها بر روی اندروید قابل نصب میباشند و شما عزیزان به راحتی میتوانید اینکار را با گوشی هوشمند خود انجام دهید.

آموزش صفر تا صد کسب درآمد از آمازون

آموزش صفر تا صد کسب درآمد از آمازون

آموزش صفر تا صد کسب درآمد از آمازون

سایت آمازون از مهمترین ،بزرگترین و کاراترین سایت های کسب درآمد در جهان به شمار می رود و تا به امروز از سرتاسر جهان بسیاری از افراد توانسته اند زندگی مادی خود را با این سایت دگرگون کنند. آمازون از سال ۱۹۹۵ میلادی رسما افتتاح شد و پا به عرصه ی فعالیت گذاشت. تا سال ۲۰۱۰ موفقیت های بسیار زیادی را از راه فروش محصولات و بازاریابی خود کسب کرده بود لذا همین موفقیت ها و درآمد های رویایی آمازون سبب شد مدیران این سایت اقدام به راه اندازی سیستم همکاری در فروش شدند. ما در این فایل تمام راه های کسب درآمد را برای هموطنان عزیز به طور کامل شرح داده ایم .اگر بدنبال راهی هستید تا زندگی مادی خود را دگرگون سازید توصیه میکنیم این محصول بسیار ارزشمند را تهیه بفرمایید.

کسب درآمد تضمینی و بدون ریسک

کسب درآمد تضمینی و بدون ریسک

کسب درآمد تضمینی و بدون ریسک

خوندنش فقط چند دقیقه طول میکشه…!!!!!!!!! میخای خیلی راحت و بدون هزینه پول در بیاری؟؟؟؟؟ کسب درآمد صد در صد تضمینی و بدون ریسک از اینترنت خب همین الان شروع کنید ببینید این کار هیچ ریسکی نداره و تضمینی هستش ک شما روزانه ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومان به جیب میزنید الان همین روش درآمد ماست ما هم از همین روش درآمد داریم هم با گوشی و هم سیستم یک بار امتحان کنید کافیه بخواهید اراده کنید