مجموعه قالب Html Css JavaScript دریک بسته باقیمت عالی

مجموعه قالب Html Css JavaScript دریک بسته باقیمت عالی

دسته بندی قالب HTML
فرمت فایل zip
حجم فایل ۶۱٫۲۵۲ مگا بایت
تعداد صفحات ۱۵
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه قالب Html Css JavaScriptدریک بسته باقیمت عالی

آیکون های فروشگاهی و بازاریابی آیکون وب

در این پست لذت بخش من میخوامبه شما یک مجموعه از آیکون هایزیبا و ضررویه بازاریابی و فروشگاهیرو معرفی کنم که شامل +۱۰۰ آیکونSwificons با ۳ نوع مختلفه که شما بهراحتی میتونید در طراحی وبسایت هاو دیگر طراحی هاتون ازشون استفادهکنید . این مجموعه با سه فرمت مختلفEPS PNG SVG و حجم ۱۰ مگابایت دراختیارتون قرار میگیره که به راحتیمیتونید دانلود کنید سازنده این آیکونها وبسایت swifticons .

قالب ایمیل Thanksgiving

اینقالب ایمیل در دو نسخه PSDو HTML در دسترس و قابل استفادهاست و همینطور کاملا رسپانیسوو۱۰۰% با همه مرورگرهاسازگار و بطور واقعا ساده قابلشخصی سازی . علاوه بر این،این قالب با محبوب ترین خدماتبازاریابی ایمیل مانند MailChimp، CampaignMonitor و StampReady پشتیبانی می شود.

آموزش رنگ ها در طراحی وب با HTML

HTMLزبان بنیادی طراحی وب

وقتی حرف از طراحی وبسایت به میان می آید ذهن تمامیافراد ناخواسته به سمت زبانHTML و CSS هدایت می شوند.

واژه HTML (اچ تی ام ال)مخفف Hyper Text Markup Languageبه معنی زبان نشانه گذاریفوق متن است. این زبان، زباناستاندارد صفحات وب است و زباننهایی است که توسط مرورگر ترجمهشده و به کاربر نمایش دادهمی شود. به طور دقیقتر، شما وبسایتیرا به زبان PHP و یا ASP.Netطراحی و برنامه نویسی میکنید، این وبسایت بعد از اجرابر روی سرور و همینطور سیستم کاربر،تبدیل به قطعه کدهای HTMLشده و بر روی مرورگر ترجمه شدهو به کاربر نمایش داده می شود.در اصل می توانیم بگوییم که:

HTML یک زبان نشانهگذاری است، به این معنی کهبخش های مختلف توسط اجزایی بهنام تگ از هم جدا شده، که هر کدامدارای کاربرد و خواص مربوطخود هستند. این تگ ها به مرورگراعلام می کنند که هر بخش ازصفحه چه نوع عنصری است و بایدبه چه صورت نمایش داده شود.

فهرستسرفصل ها و رئوس مطالب مطرحشده در این مجموعه آموزشی، درادامه آمده است:

نحوهتنظیم رنگ ها در HTML

قالبی زیبای Bootstrap برای بخش مدیریت سایت

نمونه ای دیگر ازقالب های سایت مخصوص بخش مدیریترا در اختیارتان گذاشته ایم که بسیار زیبا طراحی شده است و تقریبا تمامی عناصر و گزینه های لازم برای طراحی قالب وب سایت را داراست.

در طراحی این قالب وب مدیریت از قابلیت هایBootstrap، HTML، CSS و JavaScriptبه زیبایی استفاده شده است.

اینقالب زیبای بخش مدیریتی بوت استرپشامل بخش ها و صفحات زیر است:

درheaderاین قالب مدیریتی، پنل مربوط به مدیر وب سایت و قابلیت های :مشاهده پروفایل مدیر، مدیریت تنظیمات وب سایت، و گزینه Log out ، بخش اعلانات وب سایت از جمله آخرین نظرات، پیام های ارسالی، آخرین کارها و عملیات مربوط به سایت، نمایش نموداری کارهای سایتو همچنینپیام های دریافتی سایت، طراحی شده اند.

منوی این قالب نیز بصورت یک left Sidebar در سمت چپ تمامی صفحات قالب برای دسترسی به بخش های مختلف قالب قرار داده شده است.

صفحات این قالب زیبای بخش مدیریتیBootstrapعبارتنداز:

Dashboard: این صفحه، بخش اصلی قالب بخش مدیریت می باشد که محتوای آن شامل، کادر اعلانات جدید سایت ، به همراه نمایش هایی از سفارشات جدید، نظرات و پیام های جدید و … می باشد.همچنین در این صفحه در یک نمودار ناحیه ای ، نمودار میله ای و یک نمودار حلقه ای بازدیدهای وب سایت و میزان فروش بر اساس درخواست های ایمیلی کاربران، دانلود از وب سایت و …نشان داده می شود. در این صفحه پانل های دیگری برای نمایش اعلانات و همچنین پانلی برای چت با کاربران آنلاین وب سایت به زیبایی طراحی شده اند.

Tables: در این صفحه چندین نوع جدول برای استفاده های مختلف طراحی شده اند: از جمله جدول کاملی با قابلیت تعیین سطرهای نمایشی ، صفحه بندی، گزینه جستجو در جدول و همچنین قابلیت مرتب کردن سطرها بر اساس داده خاصی،جدول مرزبندی شده ساده، جدول مرزبندی شده با سطرهای راه راه و … .

Charts: این صفحه از قالب شامل چندین نمونه از نمودارهای زیبا برای انواع نمایش مختلف پیشرفت کار، فروش، بازدیدهای وب سایت و … طراحی شده اند از جمله : چارت خطی، نمودار دایره ای با راهنمای ابزار، نمودار خطی با محورهای چندگانهبا راهنمای ابزار و داده های خام، نمودار خطی متحرک، نمودار میله ای و … .

Forms: در این صفحه از قالب، عناصر مختلف فرم، برای استفاده در بخش های مختلف وب سایت طراحی شده اند. عناصری که در این صفحه می توانید استفاده کنید عبارتنداز: انواع TextBox، دکمه آپلود فایل، دو نوع checkbox، دکمه های Radio Buttons، تکست باکس های انتخابگر، و فرم های دارای اعتبارسنجی و هر گزینه ای که در فرم های قالب مورد نیاز باشد.

UI Element: در این بخش از منو می توان به چندین صفحه مجزا که شامل انواع مختلف عناصر نمایشی روی فرم ها و صفحات وب سایت است، دسترسی داشت. این قسمت خود از چندین بخش از جمله : انواعپانل هاو بخش های مخصوص موارد و گزینه های اخباری و مهم، انواعدکمه هادر اندازه، رنگ و آیکون های مختلف مناسب برای تمام بخش های قالب وب و همچنین دکمه ها و آیکونهای شبکه های اجتماعی، انواع استایل های گزینه هایهشداریوTooltipها، چندین طرح مختلفتایپوگرافیبرای عنوان ها، پاراگرافها، لیست و …، صدهاآیکونجالب و مورد نیاز، و گزینه هایGrid، تشکیل شده است.

بخش بعدی منوی قالب شامل گزینهمنوی کشویی چند سطحیبرای استفاده در موارد خاصی است که شاید در سورس قالب وب سایت شما نیاز باشد.

آخرین گزینه مربوط به منو،sample pageها می باشند که شامل دو نمونهصفحه خالیو همچنینصفحه لاگینزیبایی می باشد.

قالب سایت کامل بیزینس مدرن با bootstrapقالب سایت کامل بیزینس مدرن با bootstrap

قالب بوت استرپ زیبای Modern Businessرا می بینید که تقریبا تمام امکانات لازم برای بخش نمایشی یک وب سایت تجاری و یا معرفی کمپانی های مشهور و گسترده را دارد و دارای صفحاتی با طراحی های متنوع و جالب است که میتوانید به دلخواه آنها را انتخاب و در وب سایت خود استفاده کنید.

قالب Bootstrap کامل بیزینس مدرندارای صفحات و امکانات زیر می باشد:

در تمام صفحات این قالب، در بالاترین بخش نوار منوی کشویی زیبایی طراحی شده است که امکان دسترسی به صفحات و بخش های متنوع را در تمام صفحات قالب فراهم می کند.

»در صفحهاصلی، اسلایدر زیبایی نیز ظراحی شده است که قابلیت تغییر تصاویر بصورت دستی و اتوماتیک را دارد. سپس در جداول زیبایی خوشامدگویی به کاربران، تصاویری از نمونه کارهای فراهم آورده شده در سایت، و همچنین ویژگی ها و قابلیت های سایت نشان داده شده اند.

»صفحه بعدی قالب،About، در این صفحه در بخش های طراحی شده جالبی، اطلاعاتی در مورد وب سایت، مدیران و کارکنان سایت و همچنین کاربران و مشتریان همراه با عکس و توضیحات مختصری ذکر می شود.

»در صفحه مربوط بهservices، خدمات و سرویس هایی که وب سایت برای کاربران فراهم میکند در چند طرح جالب و متفاوت نمایش داده می شوند، از جمله در پنل ها، لیست و همچنین tab هایی جالب.

»بخشContactاین قالب وب نیز بسیار کامل است و شامل نقشه گوگل برای آدرس دقیق شرکت، شماره تلفن ها و آدرس ایمیل و همچنین جهت ارسال نظرات و پیشنهادات نیز فرم زیبایی طراحی شده است.

»صفحه بعدی قالب وب Modern Business مربوط بهPortfolio، می باشد، که خود این صفحه شامل ۴ نوع نمایش جالب بصورت: نمایش نمونه کارها در ردیف های یک ستونی همراه با صفحه بندی، ردیف های دو ستونی، سه ستونی، ردیف های محصولات چهار ستونی است که با کلیک روی هر محصول و نمونه کار ، در یک صفحه بصورت جداگانه همراه با عکس و توضیحات کامل نمایش داده خواهد شد.

»صفحهBlogمربوط به قالب نیز، شامل سه طرح نمایشی جالب برای نشان دادن پست های وبلاگ می باشد که می توانید هر کدام را که خواستید مطابق سلیقه و نیازتان انتخاب نمایید.

»در آخرین صفحه از این قالب زیبا، چند نمونه زیبا از صفحات مختلفی که ممکن است در طراحی بخش نمایشی وب سایتها مورد نیاز باشند، قرار داده شده اند، از جمله : صفحه ای با عرض کامل، صفحه ای دارای سایدبار جالب، صفحه FAQ، صفحه error 404، و همچنین صفحه ای شامل جداول قیمت گذاری و فروش.

سورس قالب وب landing page با bootstrap و HTMLسورس قالب وب landing page با bootstrap و HTML

سورس website templateزیبایی را در این پست در اختیار کاربران عزیزسورس کدزقرار داده ایم که تنها در یک صفحه با استفاده ازBootstrapوHTMLو منوی ثابت در header طراحی و پیاده سازی شده است.

قالب سایت landingPageبا تم سفید بسیار ساده و جذاب طراحی شده است.

این قالب زیبا در بخش Header خود نواری افقی سراسری دارد که زیربخش های منو در آن قرار دارند که این نوار همراه با Scroll حرکت میکند و در تمام بخش های صفحه قالب قابل دسترسی است.

در اینسورس قالب بوت استرپ، بخش های صفحه تقسیم شده اند و با کلیک روی هر بخش از منو، صفحه به طرف آن بخش مورد نظر حرکت می کند.

در ابتدای صفحهقالب بوت استرپ Landing Page، منوی وبسایت، و سپس در هدر قالب، عکسی زیبا همراه با معرفی و عنوان وب سایت همراه با لینک شبکه های اجتماعی قرار داده شده است.

بخش بعدی این صفحه، شامل اطلاعاتی در موردAboutمی باشد.

بخش سوم قالب تک صفحه ای ما،سرویس هاو خدمات وب سایت را با ظاهری بسیار جذاب و همراه با متن و عکسی با قالب زیبا معرفی می کند.

بخش انتهایی صفحه، شامل نحوهتماس با ماو آیکونهای شبکه های اجتماعی می باشد.

در آخرین قسمت قالب نیز در بخشfooter، دوباره لینکهای منوی قالب قرار دارند.

قالب سایت bootstrap با منوی سایدبار در HTMLقالب سایت bootstrap با منوی سایدبار در HTML

web Templateزیبایی را در این بخش می توانید بصورت رایگان دانلود کنید که با استفاده از ابزارهای جالبBootstrapطراحی شده است و برایمعرفی و نمایش نمونه کارهابسیار مناسب و جذاب می باشد.

در طراحی این قالب وب زیبا همچنین ازHTML، CSS و JavaScriptنیز به زیبایی استفاده شده است.

قالب تک صفحه ای Bootstrapهمچنین دارای یک منوی جالب در سایدبار سمت راست صفحه است که در تمام بخش صفحه ثابت است و قابلیت Hiden شدن را نیز دارد.

اینقالب وب تک صفحه ایدارایمنوی right SideBarشامل بخش های زیر است:

در ابتدای صفحه این قالب، بخشHomeقرار دارد که شامل معرفی و عنوان سایت و عکسی در پس زمینه است. در این صفحه در بخش بالای سمت راست صفحه، آیکونی قرار دارد که با کلیک روی آن منوی Template نمایش داده خواهد شد.

پس از این بخش، قسمتAboutطراحی شده است که شامل اطلاعاتی در مورد وب سایت و همچنین شرکت یا موسسه مربوطه می باشد. با کلیک روی زیرمنوی About روی منوی قالب نیز می توان به بخش های مورد نظر رفت.

بخش سوم قالب،Services، شامل خدمات و سرویس های فراهم آورده شده سایت می باشد.

در بخشPortfolio ،صفحه مربوط به قالب وب سایت، می توان نمونه کارها و کالاهای فراهم آورده شده برای کاربران و بازدیدکنندگان سایت را نشان داد.

آخرین بخش صفحه قالب Bootstrap نیز که همان بخشContactاست، شامل نمایش جالبی از Google map می باشد که بسیار زیبا طراحی شده است. همچنین در انتهای صفحه نیز، آدرس و شماره تلفن و همچنین آیکون های شبکه های اجتماعی جهت ارتباط کاربران با وب سایت قرار داده شده اند.

قالب ریسپانسیو بخش مدیریت سایت با BootStrapقالب ریسپانسیو بخش مدیریت سایت با BootStrap

در قالبی که در این پست دانلود میکنید، میتوانید سورس بسیار زیبایی مناسب برایبخش مدیریت وب سایت هارا ببینید که با استفاده ازHTML، CSSوجاوا اسکریپتو همچنین قابلیت هایbootstrapبصورتresponsiveطراحی شده است.

در این سورس قالب تمامی امکانات لازم برای بخش مدیریت طراحی شده است و می توانید موارد مورد نیاز در طراحی بخش مدیریت وب سایت خود را از این قالب استخراج کنید و یا به دلخواه و یا نیازتان، آنها را تغییر دهید و در طراحی قالب وب تان استفاده نمایید.

درقالب بخش مدیریت ریسپانسیویکه دانلود میکنید این امکانات طراحی شده اند:

در بخشheaderقالب، لینکی به وب سایت اصلی، پیام های دریافتی سایت، چند نمونه هشدارهای طراحی شده مختلف، و همچنین پنل مدیریت با ذکر نام مدیر لاگین شده و قابلیت های :مشاهده پروفایل مدیر، لیست inbox ، مدیریت تنظیمات وب سایت، و گزینه Log out می باشد.

منوی اینقالب بوت استرپ responsive،در سایدبار سمت چپ صفحات قالب قرار گرفته است و بسیار زیبا طراحی شده است. منوی این قالب زیبا شامل بخش های زیر برای دسترسی به صفات مورد نظر منو می باشد:

Dashboard: این صفحه، بخش اصلی قالب بخش مدیریت می باشد که محتوای آن شامل، کادر اعلانات جدید سایت ، به همراه نمایش های زیبایی از سفارشات جدید، نظرات و پیام های جدید و … می باشد. در ادامه، در این صفحه در یک نمودار ناحیه ای ، بازدیدهای وب سایت بر حسب روز و یا ماه (به دلخواه) نشان داده می شود. در بخش پایین تر، در یک نمودار حلقه ای جالب، میزان فروش بر اساس درخواست های ایمیلی کاربران، دانلود از وب سایت و … نمایش داده شده است. در این قسمت دو پانل زیبای دیگر نیز یکی برای نمایش کارهای انجام شده روی سایت بر حسب تاریخ و دیگری برای نشان دادن لیست تراکنشات با ذکر تاریخ و مبلغ طراحی شده اند.

Charts: این صفحه از قالب شامل چندین نمونه از چارت ها و نمودارهای زیبا و جدید برای انواع نمایش مختلف پیشرفت کار، فروش، بازدیدهای وب سایت و … طراحی شده اند از جمله : چارت خطی با نمایش راهنمای ابزار، نمودار دایره ای با راهنمای ابزار، نمودار خطی با محورهای چندگانهبا راهنمای ابزار و داده های خام، نمودار خطی متحرک، نمودار میله ای و … .

Tables: در طراحی وب سایت ها و بخصوص در بخش مدیریت سایت، نیاز به وجود جداولی برای نمایش پست ها و یا اخبار و پیام ها و … ضروری خواهد بود. در این صفحه چندین نوع صفحه برای استفاده های مختلف طراحی شده اند: جدول مرزبندی شده ساده، جدول مرزبندی شده با سطرهای راه راه، جدول های عمومی بدون مرزبندی عمودی، کلاس های متنی و … .

Forms: در این صفحه از قالب، عناصر مختلف فرم، برای استفاده در بخش های مختلف وب سایت طراحی شده اند. عناصری که در این صفحه می توانید استفاده کنید عبارتنداز: انواع TextBox، دکمه آپلود فایل، دو نوع checkbox، دکمه های Radio Buttons، تکست باکس های انتخابگر، و فرم های دارای اعتبارسنجی و هر گزینه ای که در فرم های قالب مورد نیاز باشد.

Bootstrap Elements: در این صفحه نیز عناصر بوت استرپ مورد نیاز در طراحی بخش های مختلف را می توانید ببینید. عناصر مختلف جالبی در این بخش طراحی شده اند، از جمله: پاراگراف دارای عنوان، انواع دکمه ها با رنگ ها و اندازه های مختلف و دارای خاصیت hover، ریز عکسها، دو نوع منوی زیبا همراه با منوی کشویی زیبا، چهار نمونه مختلف هشدار برای اعلانات متفاوت، گروهبندی مختلف لیست ها، و همچنین چندین نوع پانل مختلف.

Bootstrap Grid: در این صفحه از قالب چندین نوع مختلف grid های بوت استرپی در اندازه های مختلف طراحی شده اند.

Dropdown: این گزینه نیز شامل یک زیرمنوی کشویی جالب است.

Blank page: این بخش، شامل صفحه ای خالی می باشد.

RTL Dashboard: با کلیک روی این بخش از منو، تمام صفحه به حالت RTL (نمایش راست به چپ) در می آید یعنی جهت منو و تمام عناصر صفحه برعکس می شود.

سورس قالب وب سایت HTML و Bootstarp معرفی کمپانیسورس قالب وب سایت HTML و Bootstarp معرفی کمپانی

سورس کد قالب وب سایتزیبایی را در این پست برایتان گذاشته ایم که خیلی زیبا با استفاده ازHTML، CSS و JavaScriptو همچنین امکاناتbootstrapطراحی شده است.

قالب وب سایتBusiness Casualبرای سایتهای تجاری و بیزینسی و همچنین معرفی کمپانی و موسسه تجاری و همچنین معرفی حرفه و شغل بسیار مناسب است.

این سورس قالب وب بوت استرپ خیلی زیبا، در ۴ صفحه با تم بسیار جذاب طراحی شده است.

صفحاتقالب وب Business Casualبا bootstrap و HTML زیبا شامل صفحات زیر می باشد:

»HOME: در این صفحه که صفحه اصلی قالب نیز می باشد، پس از عنوان و معرفی سایت، یک نواری در بالای صفحه کشیده شده است که شامل منو و لینکهایی به تمام صفحات وب می باشد و بسیار زیبا طراحی شده است. این بخش HEADER در تمام صفحات قالب تکرار شده است. سپس برای صفحه نخست قالب وب، اسلایدر نمایشی بسیار جذابی با قابلیت تغییر تصاویر اتوماتیک و دستی، قرار داده شده است.در ادامه این صفحه، مطالب مهم و اخیر و سپس FOOTER قرار دارد.

»ABOUT: در این صفحه از قالب، بخش زیبایی برای معرفی کمپانی و حرفه قرار داده شده است. همچنین در این بخش می توان کارکنان و گردآورندگان سایت و یا کمپانی را نیز معرفی کرد.

»BLOG: این صفحه جهت معرفی محصولات به زیبایی طراحی شده است. میتوانید هر تعداد محصول، کالا و یا خدمات را که داشتید در این صفحه که دارای صفحه بندی بعدی و قبلی نیز هست، بگنجانید.

»CONTACT: صفحه تماس با ما نیز که یکی از ضروری ترین صفحات هر وب سایت برای درج نظرات و پیشنهادات کاربران می باشد در این صفحه طراحی شده است.

قالب سایت bootstrap تک صفحه ای agency با HTMLقالب سایت bootstrap تک صفحه ای agency با HTML

در این پست نمونه ای ازقالب وب سایتجالبی که با استفاده ازbootstrap و HTMLبه زیبایی طراحی شده است و فقط شامل یک صفحه می باشد را بصورت رایگان می توانید دریافت کنید. این قالب زیبا فقط مناسب بخش نمایشی وب سایت ها می باشد.

bootstrapمجموعه ای از ابزارها را بصورت رایگان در اختیار طراحان وب سایت ها و نرم افزارهای تحت وب قرار می دهد، که حاوی دستورات اچ تی ام ال، CSS و توابع JavaScript برای نمایش بهتر فرم ها و دکمه ها و تمام عناصر روی صفحات وب، می باشند.

قالب وب سایت زیبایی agencyتنها در یکصفحه HTMLطراحی شده است که قابلیت های بسیار زیبایی نیز در آن گنجانده شده است. در اینweb templateکه در طراحی آن از ابزارها و امکاناتبوت استرپاستفاده شده است، با استفاده گزینه های مختلف منو می توان به بخش های خاصی از صفحه رفت و از امکانات وب سایت استفاده نمود.

بخش های مختلفقالب بوت استرپ agencyعبارتنداز:

»در ابتدای صفحه ی قالب، (بالاترین بخش وب سایت) معرفی مختصری از وب سایت ، لوگو و منوی جالبی حاوی لینک هایی به بخش های مختلف صفحه طراحی شده اند. در قسمت های دیگر صفحه، با کلیک روی start Bootstrap می توان به این بخش از صفحه قالب بازگشت.

»SERVICES: در این بخش از قالب، خدمات و سرویس هایی از وب سایت از جمله تبلیغات، محصولات و امکانات فراهم شده برای کاربران با طرح زیبایی به نمایش گذاشته میشوند.

»PORTFOLIO: در این قسمت از صفحه WEB TEMPLATE بوت استرپ، در کادر های زیبایی می توان پست ها و یا محصولات وب سایت را درج کرد. این بخش شامل عکسی از پست، نام و توضیحات مختصری می باشد. در ضمن با کلیک روی هر عکس در صفحه مجزایی پست همراه با متن کامل و عکس در سایز بزرگتری به نمایش گذاشته می شود.

»ABOUT: در این قسمت، اطلاعاتی درباره شرکت یا موسسه ای که وب سایت می خواهد معرفی کند با قالب زیبایی از تاریخ شروع تا تغییرات بزرگ نشان داده شده اند.

»TEAM: اطلاعات افراد تیم طراح و پیاده ساز وب سایت، همراه با عکس، نام و سِمت با ظاهر زیبا و خیلی جالبی طراحی شده اند.

»CONTACT: این بخش نیز قسمت تماس با ما ی سایت میباشد که شامل فرمی برای درج نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن و درج نظر می باشد.

این قالب بوت استرپ زیبا برای وب سایت های مربوط به معرفی یک شرکت یا سازمان، و یا موسسه خاص بسیار مفید می باشد.

قالب سایت html5 تک صفحه ای متحرک read only

در این پست سورس کدقالب وبسایت تک صفحه ایمتحرک بامنوی Right SideBar ثابتRead Only را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید که با استفاده ازHTML5وCSSوJavaScriptبه زیبایی طراحی شده است.

Read Only Templateدارای یک طراحی فوق العاده ساده و جذاب میباشد. این قالب زیبای HTML5 برای انواع وب سایت ها میتواند مناسب باشد.

این تمپلیت زیبا فقط در یک صفحه با تم سفید و آبی طراحی شده است. دارای یک منوی سایدبار در سمت راست صفحه است که با Scroll حرکت میکند.

بخش های مختلف منوی سایدبار قالب عبارتنداز:

►در بخش ابتدایی این منوی سایدبار، لوگو و عنوان سایت با معرفی کوتاهی از وب سایت قرار گرفته است.

►بعد از این قسمت در چند کادر عنوان بخش های مختلف وب سایت نوشته شده اند و با کلیک روی هر کادر رنگ آن تغییر میکند و صفحه قالب به بخش مربوطه حرکت میکند.

►در بخش نهایی سایدبار نیز آیکونهای مربوط به شبکه های اجتماعی قرار داده شده اند.

صفحه اصلی و بسایت نیز در بخش header خود شامل یک کادر سیاه است که میتوان اسلایدر وب سایت را در این قسمت قرار داد.

بخش های دیگر قالب نیز که با کلیک روی زیرمنوها قابل دستیابی اند، عبارتنداز:

►About: این بخش که بعد از هدر قالب در ابتدای صفحه قرار داده شده است، شامل معرفی و اطلاعاتی از وب سایت و نحوه کار آنها می باشد.

►Things i can do : در این بخش قالب سرویس ها و خدمات ارائه شده به کاربران و مشتریان سایت همراه با توضیحات و آیکونی از سرویس معرفی میگردند.

►Products : با کلیک روی این گزینه از منو، به بخشی از صفحه قالب حرکت میکند که محصولات سایت را نشان میدهد. این بخش نیز شامل عنوان محصول، عکسی از محصول و همچنین توضیحاتی کلی و مختصر از محصول میباشد.

►Contact : بخش تماس با ما نیز در این template شامل فرمی برای اظهار نظر و یا پرسش و یا انتقاد میباشد.

سورس قالب سایت ریسپانسیو آلفا با html5

سورس کد قالب آماده وب سایتریسپانیسوresponsiveآلفا را میتوانید از این پست دانلود کنید که با استفاده ازhtml5وCSSوJavaScriptبه زیبایی طراحی شده است.

این سورسtemplateزیبا و جالب که با رنگهای تیره و مات طراحی شده است برای انواع سایتهای آموزشی و تجاری مناسب میباشد و میتوانید از بخش های مختلفی که در این قالب آماده شده است برای صفحات وب سایتتان استفاده کنید.

منوی این قالب شامل نواری مشکی است که در بالای هدر سایت قرار میکیرد و برای دسترسی به قسمتهای مختلف سایت و بصورت آبشاری طراحی شده است.

این قالب ریسپانسیو جالب شامل چهار صفحه با طرح بندی های مختلف جهت استفاده کاربران و طراحان سایت میباشد.

صفحات این قالب عبارتنداز:

Home: در صفحه اصلی این قالب، هدر که شامل کادری بزرگ است در بالای صفحه قرار گرفته است و شامل لوگو و عنوان سایت است و بخشی نیز در همین قسمت جهت نمایش اسلایدر به زیبایی طراحی و آماده شده است. کمی پایینتر از آن در قسمت محتوای صفحه جدولی جهت نمایش محصولات و یا سرویس ها و خدمات وب سایت قرار گرفته است و در قسمتfooterصفحه نیز کادری برای نمایش لینکهای مرتبط و یا مطالب مهم و تصادفی و همچنین آیکونهای شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباط گنجانده شده اند.

Generic: این صفحه نیز که بسیار مناسب نمایش توضیحات کلی محصولات و خدمات است شامل عنوان، محلی برای درج تصویر مرتبط با محصول و توضیحات و متن اصلی میباشد.

Contact: صفحه تماس نیز که از بخش های اساسی هر وب سایتی است و شامل فرمی برای درج نظرات و پیشنهادات کاربران و بازدیدکنندگان سایت است.

Elements: در این صفحه تمامی عناصری که در طراحی بخش نمایشی و مدیریتی وب سایت مورد نیاز خواهند بود، گنجانده شده است. میتوانید مطابق نیاز و سلیقه تان هر کدام از آنها را انتخاب و در طراحی سایت خود از آن بهره ببرید. این عناصر عبارتنداز : متن های با عناوین مختلف، لیست ها، آیکونهای شبکه های اجتماعی، دکمه های با اندازه و رنگهای گوناگون و شامل آیکون، جدول، فرم، و همچنین تصاویر در ابعاد و اندازه های مختلف.

سورس قالب Halcyonic بخش نمایشی سایت با html5

در این سورس کد یک قالبweb templateخیلی زیبا و مناسب برایبخش نمایشی وب سایت با html5طراحی شده است. میتوانید بصورت رایگان این سورس جالب را دانلود کنید و در انواع وب سایتهای آموزشی، تجاری و … از آن استفاده نمایید.

قالب سایت Halcyonicبسیار ساده و در عین حال جذاب طراحی شده است و متناسب با سلیقه های متفاوت کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتتان میباشد.

این قالب زیبا تنها برای بخش نمایشی وب مناسب است و میتوانید محتوای سایتتان را به زیبایی در آن نمایش دهید.

در این پست ، میتوانید سورس قالب مناسب با سایتتان را داشته باشید، که با تم سیاه و سفید نوشته شده است، همچنین دارای پنج صفحه یا Demo با طراحی های متفاوت و متناسب با بخش ها و صفحات مختلف سایت است.

بخشheaderاین template با رنگ مشکی و بخشمحتوایآن با رنگ سفید طراحی شده است.

در هدر این قالب، لوگو و منوی سایت قرار گرفته است که در تمام ۵ دمو تکرار شده است. در footer نیز که در تمام صفحات تکرار شده است، لینکهای مرتبط با سایت و مطالب تصادفی سایت و هر چیزی که بخواهید میتوانید قرار دهید.

سورس قالب فرم تماس برای وب سایت با HTML

سورس کد قالب زیبای فرمتماس با ما Contact Formبرای صفحات وب سایت را میتوانید از این بخش بصورترایگان دانلودکنید که با استفاده از html و css و JavaScript نوشته شده است.

در همه وب سایتها با هر نوع و محتوایی که باشند وجود صفحه ای جهت تماس کاربران و بازدیدکنندگان بات مدیران سایت لازم و ضروری می باشد.

صفحه contact usمعمولا جهت ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات و یا دریافت راهنمایی های اضافی و بیشتر برای مدیران سایت استفاده میگردد.

این بخش در اکثر سایت ها شاملفرمیبرای وارد کردن نام، ایمیل و نوشتن نظر یا درخواست است. در بعضی از وب سایتها جهت ارتباط سریعتر شماره تلفن و آدرس شرکت یا کمپانی و … نیز در اختیار کاربران قرار میگیرد.

در این قالب زیبا و جالب نیز ما سورس این صفحه را در شکلی جالب در اختیارتان قرار داده ایم.

در اینسورس contact Formپاکت نامه ای با رنگآبیشبیه سازی شده است. یک فرم html نیز برای وارد کردن اطلاعات طراحی شده است.

این قالب طرح زیبایی دارد و برای انوواع سایت مناسب است.

سورس قالب سایت photography با HTML و CSS و JS

در این قسمت میتوانید قالب آماده زیبایی با تممشکیرا دانلود کنید که بسیار مناسبوب سایتهای عکاسیو photoGraphy میباشد و با استفاده ازhtmlوcssوJavaScriptطراحی شده است.

صفحه ورودی و اصلی این قالب بسیار زیبا طراحی شده است و شاملمنوو عکس پس زمینه ای جالب میباشد. در این صفحه لوگوی سایت، منوی سایت و بخش فوتر به چشم میخورد.

منوی این قالب وب سایت زیبا شامل پنج کادر است، یعنی در این قالب میتوان به پنج بخش مختلف دسترسی داشت.

صفحات وب در اینtemplateبصورت کادری با افکت زیبا روی صفحه اصلی قالب باز میشوند و هر کدام شامل اطلاعات مربوط به بخش های خود هستند و همچنین هر کدام گزینه بستن را نیز دارند.

همانطور که گفتیم این قالب برای وب سایت های مربوط به عکاسی، مدلینگ، طراح مراسم های عروسی و اینگونه موارد بسیار مناسب میباشد.

صفحات مختلف این تمپلیت زیبا که به رنگمشکیهستند، به این صورت میباشند:

Home Page: با کلیک روی این بخش منو روی صفحه سایت، کادری به رنگ سیاه باز میشود که شامل اطلاعاتی کوتاه درباره مدیر سایت،کار او، سرویس های جدید و همچنین خدماتی که در سایت ارائه میدهدف میباشد.

About: همانند بخش قبلی با کلیک روی این گزینه از منو نیز کادری با محتوای اطلاعاتی کامل از admin سایت و همچنین علایق او باز میشود.

Portfolio: این صفحه شامل دو بخش دسته بندی و گالری عکس ها و تصاویر میباشد. میتوانید دسته ی مورد نظر را از بخش categories انتخاب کنید و تصاویر مربوط به آن دسته را در بخش گالری ببینید.

My Services: این صفحه شامل شرح مفصلی از خدمات و سرویس های ارائه شده به بازدیدکنندگان و کاربران سایت و همچنین اطلاعاتی از نحوه کار عکاس یا مدل یا مدیر سایت است.

Contact: در این صفحه نیز مانند تمامی وب سایتهای مختلف فرمی جهت ارتباط با مدیران سایت و همچنین بیان نظرات و پیشنهادات طراحی شده است. اطلاعات کاملی نیز از آدرس، شماره تلفن، فکس، ایمیل و گوگل مپ شرکت مربوط به سایت قرار داده شده است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس کد Asp.Net شامل سورس پروژه، وب، دفترچه تلفن آنلاین و… دریک بسته مفید

مجموعه سورس کد Asp.Net شامل سورس پروژه، وب، دفترچه تلفن آنلاین و… دریک بسته مفید

دسته بندی برنامه نویسی
فرمت فایل zip
حجم فایل ۸٫۵۱۳ مگا بایت
تعداد صفحات ۱۱
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس کد Asp.Netشامل سورس پروژه،وب،دفترچه تلفن آنلاین و…دریک بسته مفیدباقیمت استثنایی

سورس پروژه سایت سیستم آموزش مجازی تحت وب

معمولا پروژه هایی کهبا عنوان “آموزش مجازیتحت اینترنت ” مطرحمی شوند سعی در پیاده سازی یکمحیط آموزشی واقعی با تماماشیاء ممکن را دارد ، البتهلازم به تذکر است که پروژهای که در دست شما است در سطحآزمایشی ، آموزشی بیان شدهکه برای ارائه به عنوان پروژهدرسی می باشد .

توضیحات این پروژهبرنامه نویسی :

۱- کنترل پانلبرای مدیر ، استاد و دانشجو

۲- ثبت نام دانشجویان– استادان

۳- آزمون گرفتن . نوع(کوئز ، میان ترم و پایان ترم)

۴- آموزش بصورتمتنی

می توان باتکمیل چنین پروژه هایی و بابکار گیری فناوری های جدید موفقبه ساخت مراکز آموزشی ودانشگاه های مجازی با امکاناتبسیار عالی در سطح کشور شدمفاهیم تئوری استفاده شده ازاین پروژه برای پیاده سازیاین پروژه از ابزارها و تکنولوژیهای زیر استفاده شده است: ASP.NET و Sql Server زبانبرنامه نویسی در این پروژهسی شارپ (#C) می باشد .

تعریف استاد:با واردکردن اطلاعاتی همچون کد استاد– نام – تحصیلات– سن و شهر محل سکونتو تلفن یک استاد تعریف میکنیم .

حذفو ویرایش استاد :در قسمت ویرایشمی توان اطلاعاتی همچون نامو نام خانوادگی – تحصیلات– سن – محلزندگی و تلفن را اطلاع کنیمدر قسمت حذف پس از جستجو میتوان اطلاعات مربوط به استادرا حذف کرد .

تعریف درس :با وارد کردن اطلاعاتزیر می توانید یک درس را برایآموزش به دانشجو معرفی کردکد درس – نام درس –تعداد واحد – قیمتدرس – تاریخ میانترم – تاریخ پایان ترم– تعداد سئوال میان ترم– تعداد سئوال پایانترم .حذف و ویرایش درس : پساز جستجو می توان عملیات بالارا انجام داد

حذف دانشجو:می توان دانشجوییرا همراه با درس هایی که گرفتهاست را حذف کرد

گزارش گیری :در این قسمت مدیرمی توانید از استادان –درس ها – دانشجویانو مدیران لیستی را تهیهکند و ببیند.

امکاناتپروژه :

امکانControl Panel برای مدیر، استاد و دانشجو
امکانثبت نام دانشجویان –استادان
امکان آزمونگرفتن ( کوئز، میان ترم، پایانترم )
امکان آموزشبصورت متنی

پروژه دفترچه تلفن آنلاین نوشته شده با زبان VB.NET و ASP.NETدفترچه تلفن آنلاین

پروژه دفترچه تلفن آنلاین ،پروژه ای که به زبان Vb.NET و در محیطASP.NET با امکانات فوق العادهطراحی و برنامه نویسی شده است. امکاناتیکه میتوانید شما نیز در پروژههای خود استفاده کنید ، یکی ازآن امکانت Ajax بوده اطلاعات و بارگذاریصفحات بدون refresh شدن صفحهبوده و ثبت نیز در لحظه اجرا بودهو لیست میشود.

زبان طراحیپروژه VB.NET بوده طراحی برخی بخشهای توسط bootstrap صورت گرفته، قابلیت های نظیر ثبت اطلاعات فردیو همچنین ثبت تصویر از قابلیت هایدیگر پروژه بوده.

دیتابیسپروژه SQL بوده و نیازی به اتچندارید.امیدوارم استفاده کنید.

نوع پروژه : سورس
زبان پروژه : VB.NET&ASP.NET
بانک اطلاعاتی پروژه: SQL Server

پروژه ASP.net وب سایت شرکت قطارهای مسافریپروژه ASP.net وب سایت شرکت قطارهای مسافری

در این پروژه ساده که با استفاده اززبان طراحی وب asp.netو همچنینبانک اطلاعاتی sql serverنوشته و پیاده سازی شده است، یکسیستم مدیریت وب سایت قطار مسافریو همچنین تهیه بلیط آنلاین خیلی ساده و جالب شبیه سازی شده است.

پروژه وب سایت شرکت قطارهای مسافربریبرای برنامه نویسان مبتدی و همچنین کسانی که می خواهند با اصول طراحی وب سایت و چگونگی ارتباط با بانک اطلاعاتی و همچنین رابطه بین صفحات سایت آشنا شوند، بسیار مناسب و کاربردی می باشد. باید قبل از اجرای برنامه فایل مربوط به بانک اطلاعاتی برنامه را در sql Serverخود پیوست کنید.

در این پروژه ، در صفحه اصلیوب سایت شرکت مسافربری قطار،عنوان سایت، خوشامدگویی به کاربران و همچنین معرفی سابت طراحی شده است.

در همین صفحه، اخبار مهم و راهنمایی کاربران نیز گنجانده شده است. یک پنل ورود اعضا نیز وجود دارد که جهت ورودمدیر سایت (BLR | admin)و کاربران سایت طراحی شده است. در همین قسمت کاربران جدید می توانندAccountجدیدی ایجاد کنند و در ورودهای بعدی خود می توانند از uSername و passward ی که تعریف کرده اند استفاده نمایند.

مدیر پس از ورود می تواند از طریق منویی که در سمت راست صفحه وجود دارد، به این بخش ها دسترسی داشته باشد:

اطلاعات کاربران: شامل ویرایش، حذف و انتخاب اطلاعات کلی مربوط به کاربران وب سایت و همجنین مدیر.

پیامهای کاربران: در این بخش نیز جدولی از پیام های فرستاده شده کاربران برای مدیر همراه با اطلاعات کامل مربوط به نام و محتوای پیام و همچنین جواب دادن به پیام طراحی شده است.

اطلاعات قطارها: در جدول مربوط به این بخش تمام اطلاعات مربوط به قطارهای مسافربری شرکت به همراه مبدا، مقصد، نوع قطار و مبلغ و … و همچنین قابلیت های ثبت مورد جدید، حذف و ویرایش اطلاعات موجود در اختیار مدیر وب سایت قرار می گیرد.

اطلاعات خرید: اطلاعات خرید بلیط های مربوط به شرکت نیز در این بخش نمایش داده می شود.

کاربران نیز پس از وارد کردنusername | passwordمربوط به خودشان می توانند وارد پنل خود شوند و این قابلیتها را داشته باشند:

خرید بلیط: در این بخش جدولی برای انتخاب مبدا، مقصد و نوع قطاری که می خواهید انتخاب می کنید و اگر در جدول پایگاه داده، مسیری با این مشخصات موجود باشد، همراه با قیمت به شما نشان داده می شود و میتوانید از همین صفحه نسبت به خرید اینترنتی بلیط قطار اقدام نمایید.

تغییر رمز ورود: در این بخش کاربر میتواند رمز عبور خود را تغییر دهد.

تماس با ما: فرم تماس با مدیر سایت در این بخش در اختیار کاربران قرار می گیرد تا بتوانند نظرات و پیشنهادات خود در مورد سایت را برای مدیر ارسال کنند.

پیام ها: در این صفحه نیز جدولی از پیام های ارسالی کاربر و پاسخ مربوط به آن ها طراحی شده است.

سورس پروژه آپلود فایل با Ajax در ASP.netسورس پروژهآپلود فایل با Ajax در ASP.net

در این سورس کد نمونه ای ازآپلود فایلدر یکصفحه وب ASP.netبا استفاده از متدهای زبان برنامه نویسیAjaxرا میتوانید دانلود کنید. این سورس جالب و کاربردی با استفاده از زبانهای #C و ASP.net و همچنین کنترلهای سرور Ajax پیاده سازی شده است.

AJAXیک زبان برنامه نویسی جدید نیست، بلکه یک روش جدید برای استفاده از استانداردهای موجود است. AJAX هنر تبادل داده ها با سرور و به روز رسانی بخش هایی از یک صفحه وب ، بدون بارگذاری مجدد و رفرش صفحه است. این زبان همچنین یکتکنیک برای ایجاد صفحات وبسریعوپویااست. به این صورت کهبه صفحات وب اجازه میدهد که بصورت ناهمگام با مبادله مقدار کمی از اطلاعات با سرور، در پشت صحنه به روز شوند،این به این معنی است که ممکن است بخشهایی از یک صفحه وب بدون بارگذاری مجدد، به روز شوند. صفحات وب کلاسیک، که از AJAX استفاده نمیکنند، برای تغییر محتوا باید کل صفحه را مجددا بارگذاری کنند.

سورس کدی که در این پست در اختیاز شما قرار داده ایم، با استفاده از زبان طراحی وب asp.net کهیک چارچوب برنامهوبسمت سرور برای توسعهوبسایتاست و برای تولیدصفحات وب پویااستفاده میشود، نوشته شده است و از کنترل سرورAjaxی بنامAjaxFileUploadبرای انجام عملیات مورد نظر بدون نیاز به رفرش کردن صفحه وب استفاده می نماید.

در این سورس پروژه جالب، نمونه ای از Upload کردن فایل در صفحه وب با استفاده ازمتدهای Ajaxشبیه سازی شده است.

برای مطابقت این برنامه با مرورگرهای مختلف در بخش CSS داخلی این برنامه، کدهایی مربوط به نمایش سورس کد در انواع مرورگر های محبوب نوشته شده است.

همچنین در این برنامه از هیچ بانک اطلاعاتی استفاده نشده است و فایل هایی که در برنامه آپلود میکنید، در مسیر برنامه در فایلی به نام “Uploads” ذخیره میگردند.

سورس کد برنامه ویرایش و درج در GridView با ASP.NETسورس کد برنامه ویرایش و درج در GridView با ASP.N

سورس کد مثالی ساده از عملیات مختلفدرج، حذف و ویرایشاطلاعات داده ای موجود در یککنترل GridViewرا میتوانید از این پست دانلود نمایید. این سورس پروژه جالب با زبان طراحی وبASP.netنوشته و پیاده سازی شده است.

یکی از مسائل مهم در طراحی وب سایت، چگونگی نمایش اطلاعات و داده های موجود در بانک های اطلاعاتی و مورد نیاز در برنامه می باشد. بعضی از کنترل های سرور داده شامل : AccessDataSource و sqlDataSource و …وجود دارند که برای دریافت و ارسال اطلاعات به بانک های اطلاعاتی متصل به خودشان استفاده میشوند ولی نمیتوانند داده ها را نمایش دهند در حالیکه برای نمایش اطلاعات داده ای جداولی منظم و ساختار یافته مورد نیاز میباشد.

زبان طراحی وب ASP.net کنترل هایی را به منظور نمایش داده های موجود در پایگاه داده برنامه در اختیار کاربران قرار داده است که یکی از آنها کنترل GridView می باشد.

برای نمایش اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی توسط کنترل GridView ، باید این کنترل را به یکی از کنترلهای سرور داده وصل نمود و در هنگام اجرای برنامه کنترل سرور داده اطلاعات دریافتی از DataBase را جهت نمایش به کنترل وب مورد نظر ما (در اینجا GridView) می فرستد.

کنترل GridView اطلاعات دریافت شده را بصورت جدولی منظم دارای سطر و ستون با اندازه رکوردهای داده های موجود، نمایش میدهد. سطر این کنترل، داده های رکورد از پایگاه داده و ستون آن نیز اطلاعات داده ای مربوط به فیلد خاصی را نشان میدهد. همچنین این کنترل قابلیتهای نمایشی مختلف و جالب بیشتری نیز دارد که مطابق نیاز میتوان آنها را در تنظیمات مربوط به کنترل تعین کرد.

در این پست ما سورس کدی از کار با داده های موجود در GridView را شبیه سازی و در اختیار شما قرار داده ایم.

در این برنامه کنترل سرور داده ماSqlDataSourceمیباشد و به بانک اطلاعاتی موجود در خود ویژوال استودیو یعنیSqlExpressمتصل شده است. برای نمایش اطلاعات موجود در پایگاه داده برنامه ، کنترلSqlDataSourceاطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی را به GridView می فرستد و این اطلاعات مطابق با تنظیماتی که برای کنترل وب نوشته شده اند، نمایش داده میشود.

در اینجا دو نمونه از کار با داده های موجود در کنترل GridView را برای استفاده شما قرار داده ایم. در این برنامه های جالب میتوانید نمونه هایی از درج، ویرایش و حذف داده های موجود در کنترل ها را ببینید که خیلی جالب پیاده سازی شده اند، همچنین نمونه ای از تغییر RadioButton را نیز میتوانید داشته باشید.

سورس پروژه نوشتن و خواندن فایل word در ASP.NETسورس پروژه نوشتن و خواندن فایل word در ASP.NET

پروژه ای که در این قسمت جهت دانلود شما قرار داده ایم، نمونه ای ساده و جالب ازکار با داده های فایل wordونوشتن و خواندن word documentمیباشد. این سورس جالب با زبان برنامه نویسی#Cو زبان طراحی وبASP.NETنوشته شده است.

در این سورس کد، میتوانید کدهای ساده ای را جهت آموزش چگونگیREAD AND WRITE یک فایل wordدر صفحه asp را دانلود و از آن بهره بگیرید. از این خاصیت میتوانید در پروژه هایتان استفاده نمایید.

فایل وردی را نیز میتوانید در این بسته ببینید که برای یادگیری بهتر کاربران قرار داده شده است. همچنین این پروژه هیچ نیازی به بانک اطلاعاتی برای ذخیره داده و اطلاعات ندارد. تمام اطلاعات مستقیما در فایل word موجود ذخیره میشوند.

در این سورس پروژه asp.net با اجرای صفحه، دو TextBox و همچنین دو دکمه را مشاهده خواهید کرد که در اولی متن وارد شده در TextBox با کلیک روی دکمه “Write to word” در فایل متنی که در مسیر فایل قرار داده شده است، وارد میگردد. همچنین کاربر با کلیک روی دکمه “read word Document” میتواند تمام محتویات فایل ورد را در صفحه asp خود ببیند.

سورس پروژه آپلود کردن عکس در GridView در asp.netسورس پروژه آپلود کردن عکس در GridView در asp.net

در این سورس کد میتوانیدآپلود کردن، ذخیره و نمایش تصاویر در کنترل GridViewرا با مثال ساده ای یاد بگیرید. این پروژه با زبانطراحی وب ASP.Netنوشته شده است.

این پروژه جالب که با استفاده اززبان برنامه نویسی #Cو زبان طراحی وب asp.net نوشته شده است، کار با کنترل GridView را خیلی زیبا آموزش میدهد.

میتوانید این سورس برنامه را بصورت رایگان از این پست دانلود کنید و در پروژه های asp و طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

در سورس upload عکس در صفحه asp.net از بانک اطلاعاتی داخل سی شارپ یعنیSqlExpressاستفاده شده است.

با اجرای برنامه صفحه ای باز میشود که تصاویر موجود در بانک اطلاعاتی sqlExpress را داخل یککنترل GridViewبه همراه id و نام عکس به زیبایی نمایش می دهد.

همچنین این صفحه شامل یک دکمه “upload” نیز میباشد که با استفاده از دو textBox کنار آن باید نام و آدرس تصویری را که میخواهید آپلود نمایید، وارد کنید و با کلیک روی دکمه، تصویر مورد نظر با مشخصات وارد شده در GridView نمایش داده میشود و در بانک اطلاعاتی SqlExpress ذخیره میگردد.

در رویداد مربوط به کلیک گزینه upload ابتدا اندازه تصویر انتخاب شده مطابق اندازه بخش های نمایشی gridview تغییر می یابد و سپس با استفاده از کلاسSqlConnectionبا پایگاه داده ارتباط برقرار میکند و تصویر در آن ذخیره میشود.

سورس برنامه خواندن و نوشتن فایل XML در Asp.netسورس برنامه خواندن و نوشتن فایل XML در Asp.net

در این پست سورس پروژه چگونگی خواندن و نوشتن داده های یکفایل xmlرا میتوانید بصورت رایگان دانلود کنید. این برنامه جالب با استفاده از زبان برنامه نویسیسی شارپو زبانطراحی وب ASP.NETنوشته شده است.

کار با فایلهای XML همواره از توجه خاصی برخوردار بوده است.

خواندن اطلاعات یک فایل xml و همچنین نوشتن در آن در زبان asp.net را میتوانید در این پست از طریق سورس کد ساده ای به راحتی آموزش ببینید.

میتوانیدسورس پروژه read and write xml file dataرا بصورت رایگان دانلود کنید و از آن بهره ببرید.

در کنار این سورس، فایل xml ی نیز نوشته شده است که جهت خواندن اطلاعات آن و نیز نوشتن اطلاعات لازم در آن، مورد استفاده قرار میگیرد.

با اجرای این برنامه صفحه ای باز میشود که شامل دو بخش است:

در بخش اول چند TextBox جهت وارد کردن اطلاعاتی قرار داده شده اند و با کلیک روی دکمه “Write xml File” داده های نوشته شده وارد فایل XML مورد نظر میشوند.

در بخش دوم صفحه نیز یک دکمه با عنوان “Read XML File” دیده میشود که کاربر با کلیک روی آن میتواند تمام اطلاعات و داده های موجود در فایل XML برنامه را مشاهده کند.

سورس پروژه نمایش آخرین اخبار با ASP.netسورس پروژه نمایش آخرین اخبار با ASP.net

در این پست برنامه نمایش آخرین اخبار از سایتهای مختلف و مشهور را جهت دانلود شما قرار داده ایم که با استفاده از زبان طراحی وبASP.NETو بانک اطلاعاتیsqlexpressنوشته شده است.

سورس پروژه show newsبا استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و زبان طراحی وب ای اس پی دات نت خیلی جالب طراحی شده است.

در این برنامه از بانک اطلاعلاتی داخل محیط ویژوال استودیو یعنیSqlExpressاستفاده شده است. به این صورت که جدولی در این پایگاه داده طراحی شده است که شامل تیتر خبر و لینکی به سایتی که خبر مورد نظر در آن منتشر شده است، میباشد.

میتوانید با دسترسی به بانک اطلاعاتی این سورس پروژه لینکهای سایتهای معتبری را که میشناسید وارد کنید و لینک خبر را روی برنامه خود داشته باشید.

این پروژه جالب شامل یک صفحه است که لیست آخرین اخبار را نشان میدهد و این لیست از لینک اخباری که در بانک اطلاعاتی وارد کرده اید تشکیل شده است. با کلیک روی هر خبر، سایتی که خبر مربوط به آن میباشد باز میشود.

سورس پروژه چت روم Chat Room با Asp.netسورس پروژه چت روم Chat Room با Asp.net

سورس کدی که در این پست میبینید،پروژه چت روم Chat Roomمیباشد که با استفاده از زبان طراحی وبAsp.netوزبان برنامه نویسی #Cنوشته شده است.

میتوانید این سورس پروژه جالب را بصورت رایگان دانلود کنید و از آن بهره بگیرید.

سورس برنامه چترومشامل سه صفحه جالب میباشد که هر کدام خیلی جالب طراحی و پیاده سازی شده اند و از متدهای جاوا اسکریپت نیز در آنها استفاده شده است.

در این سورس، کدهای ساده و خیلی جالبی برایشبیه سازی برنامه chat roomنوشته شده اند، طراحی اتاق چت نیز ساده و با استفاده از جدولی انجام شده است.

همانطور که گفتیم این برنامه جالب شامل سه صفحه به شرح زیر میباشد:

►صفحه لاگین: این صفحه، کهصفحه ورود کاربر به چتروماست شامل یک پنل برای وارد کردن “نام کاربری” و همچنین دکمه “login” میباشد. در این صفحه با وارد کردن نام کاربری توسط کاربر، یکSessionبه نام کاربر ایجاد میشود که تا زمانیکه کاربر از برنامه خارج شود فعال می ماند، تا کاربران دیگر نتوانند به صفحه آن وارد شوند و اطلاعات وارد شده توسط او را ببینند.

►صفحه انتخاب اتاق چت: کاربر پس از لاگین کردن وارد صفحه انتخاب اتاق خاصی میشود، در این قسمت سه نوع Room برای چت آماده شده اند از جمله: Sports، Music و Software در صورت نیاز میتوانید صفحات دیگری نیز وارد کنید. کاربر پس ازانتخاب با کلیک روی گزینه “join” وارد چتروم مشخص شده میشود.

►صفحه chat Room: این صفحه از پروژه نیز بسیار ساده و زیبا طراحی شده است که شامل یک باکس جهت نمایش پیام های کاربران چتروم، باکسی جهت نمایش نام کاربری اعضای اتاق چت و همچنین یک تکست باکس برای وارد کردن پیام کاربر فعلی برنامه میباشد و پیام های وارد شده کاربر از طریق متدهای جاوا اسکریپت و بدون نیاز به رفرش کردن صفحه به نمایش در می آیند.

توجه داشته باشید که در این سورس کد از هیچ بانک اطلاعاتی استفاده نشده است و ورود و خروج کاربران تنها از طریقsessionکه مطابق نام کاربری کاربر است، چک میشود.

سورس پروژه درج پست و نظرات در asp.net با بانک Access

این پروژه بازبان طراحی وب asp.net و زبان برنامه نویسی سی شارپ c# و بانک اطلاعاتیAccessنوشته شده است .

کار اصلی این پروژهدرج پست توسط مدیر و نظرات توسط کاربرانسایت (کاربران عمومی نه کاربرانی که ثبت نام کرده اند) می باشد.

این وب سایت ساده شامل چند صفحه است:

 • صفحه اصلی ، که آخرین پست های ثبت شده در آن نشان داده می شود
 • صفحه پست، که اطلاعات پست کلیک شده در آن نمایش داده می شود
 • صفحه مدیر، که در آن مدیر می تواند پست ها را به ثبت برساند
 • صفحه ورود مدیر، که مدیر با وارد کردن رمز عبور می تواند به بخش مدیریت دسترسی پیدا کند ،
 • user :admin pass :admin
 • و چند تا صفحه دیگر که جهت پردازش داده ها از آنها استفاده می شود. مثلا ذخیره پست یا نظرات

بانک اطلاعاتیاین وب سایت نیز شامل جداول زیر است:

 • post، برای ذخیره پست ها به کار می رود
 • nazarat، برای ذخیره نظرات کاربران به کار می رود

و در پایان بازم تاکید می کنم این پروژه برای افراد مبتدی مناسب است .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مقیاس آمادگی بدنی ادراک شده

مقیاس آمادگی بدنی ادراک شده

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۲ کیلو بایت
تعداد صفحات ۳
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مقیاس آمادگی بدنی ادراک شده

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

معرفی آزمون

مقیاس آمادگی بدنی ادراک شده آبادی (۱۹۸۸) شامل ۱۲ سؤال پنج ارزشی و در پنج حوزه اصلی آمادگی جسمانی شامل استقامت قلبی تنفسی، قدرت، استقامت عضلانی، انعطافپذیری و ترکیب بدنی است که در فرم تجدیدنظر شده آن به چهار بخش شرایط جسمانی، انعطافپذیری، شرایط عضلانی و ترکیب بدنی تبدیل شد.

مفاهیم و خردهمقیاسها:

-۱ شرایط جسمانی: به عنوان مثال، در آمادگی بدنی خوبی به سر بردن.

-۲ انعطافپذیری: دامنه حرکتی ممکن، پیرامون یک مفصل معین یا گروهی از مفاصل.

-۳ شرایط عضلانی: به عنوان مثال، داشتن قدرت عضلانی بهتر نسبت به افراد همسن خود.

-۴ ترکیب بدنی: توزیع درصد چربی، عضله و استخوان در بدن.

امتیازدهی

هر کی از سؤالات با مقیاس پنج ارزشی لیکرت ( کاملاً موافقم ۵ امتیاز، موافقم ۴ امتیاز، نظری ندارم ۳ امتیاز، مخالفم ۲ امتیاز و کاملاً مخالفم ۱ امتیاز) مورد بررسی قرار میگیرد و مجموع امتیازات فرد در فرم تجدیدنظر شده به ۶۰ میرسد.

-۱ خرده مقیاس شرایط جسمانی، با عبارات ۱-۳-۴-۸-۹-۱۲ سنجیده میشود.

-۲ انعطافپذیری، با عبارات ۶ و ۱۰ سنجیده میشود.

-۳ شرایط عضلانی، با عبارات ۵ و ۱۱ سنجیده میشود.

-۴ ترکیب بدنی، با عبارات ۲ و ۷ سنجیده میشود.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مقیاس اضطراب کتل

مقیاس اضطراب کتل

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۲۵ کیلو بایت
تعداد صفحات ۱۳
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مقیاس اضطراب کتل

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

مبانی نظری تست

اضطراب یک احساس منتشر، بسیار ناخوشایند و اغلب مبهم از نوع دلواپسی است که با یک یا چند احساس جسمی همراه میگردد. مثل احساس خالی شدن سر دل، تنگی قفسه سینه، تپش قلب، تعریق، سردرد یا میل جبری ناگهانی برای دفع ادرار. میل برای حرکت نیز از علایم شایع آن است (کاپلان، پورافکاری، .(۱۳۷۵

اضطراب عبارت است از واکنش فرد در مقابل یک موقعیت ضربهآمیز، یعنی موقعیتی که تحت تأثیر شدیدتر شدن تحریکات ( اعم از محرکات بیرونی یا درونی) واقع شده و فرد در مهار کردن آن، ناتوان است (آزاد، .(۱۳۷۴

فروید معتقد است اضطراب بهایی است که بشر کنونی برای تمدن میپردازد. آدلر عقیده دارد که اضطراب بهایی است که بشر کنونی برای بیتمدنی میپردازد (آزاد، .(۱۳۷۴

به نظر رولومی، اضطراب عبارت است از ترسی است که در اثر به خطر افتادن یکی از ارزشهای اصولی زنگی شخصی ایجاد میشود (شاملو، .(۱۳۷۳

اضطراب واکنشی است که گاهی سودمند به شمار میرود؛ زیرا موجب افزایش سودمندی و جدی گرفتن امور یا کارهای مهم میشود و برای ایجاد تغییر و رشد، فرد را به فعالیت وامیدارد. اضطراب زمانی به مشکل تبدیل میشود که در پاسخ به محرکها یا رویدادهای
بیخطر پدید آید یا به شکل ترس غیرواقعی از ضعف در انجام دادن کارها ظاهر شود. راجرز، اضطراب را نتیجه ادراک تهدید ( به مفهوم خودانگاره) میداند. فرانکل، اصل نبودن و نیستی را مطرح نموده و منشا اضطراب را تعارض بین وجود، عدم وجود، تهدید و دلهره نبودن توصیف میکند (شاملو، .(۱۳۷۳

معرفی تست و کاربرد آن

این پرسشنامه توسط کتل تدوین گردیده و امروزه کاربردهای پژوهشی و تشخیصی فراوانی دارد. مقیاس حاضر بر پایه تحقیقات گسترده استوار است و احتمالاً یکی از معتبرترین وسیلههایی است که به صورت پرسشنامه کوتاه ارایه میشود و میتواند تشخیصهای بالینی را تکمیل کند ( گنجی، ۱۳۸۶، ص .(۱۵۹

در این تست ۴۰پرسش درباره مشکلاتی که غالباً افراد گاه به گاه در زندگی خود احساس میکنند، آورده شده است. برای آنکه افراد بتوانند مشکلات خود را درک کنند، بهتر است که پاسخ خود را به هر سؤال با علامت زدن روی پاسخنامه و در جوابهای سهگانه ثبت شده، صراحتاً مشخص کنند تا بدین وسیله توصیف مسایلی که آنها میتوانند داشت باشند، میسر گردد.

پس از این توضیحات، ورقه سؤالات و پاسخنامه در اختیار آزمودنی قرار میگیرد. برای اجرا، آزمونگر سؤالات و ورقه پاسخنامه تست را در مقابل آزمودنی قرار داده و از او میخواهد براساس دستوراتی که داده شده است، پاسخنامه را تکمیل نماید. بدین وسیله، اجرای تست به طریق فردی یا گروهی امکانپذیر است. آزمودنی نباید بداند که به تست تشخیص اضطراب پاسخ میدهد، تست را میتوان به عنوان پرسشنامه چگونگی برداشت از خود، ارایه داد.
آزمونگر میبایست ضرورت صداقت در پاسخ دادن به سؤالهای تست را به آزمودنی بیان کند و سپس اطمینان لازم جهت محرمانه ماندن نتیجه تست را در آزمودنی ایجاد کند.

روش نمرهگذاری تست

پس از تعیین نمرات پاسخهای پرسشنامه، باید مجموع نمرات ۲۰ پرسش نخست (از پرسش ۱ الی (۲۰ و ۲۰ پرسش بعدی (از ۲۱ الی (۴۰، به طور جداگانه مشخص گردد و با مراجعه به جدول (الف)، جمع نمرات آزمودنی در هر عامل، محاسبه میگردد. براساس جدول (ب)، نمرات خام معیارهای مختلف شخصیت، به نمرات تراز شده تبدیل میشود.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)

پرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۴ کیلو بایت
تعداد صفحات ۵
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه نشانه‌های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

نمره گذاری

برای این پرسشنامه پاسخهای عددی وجود ندارد، کافی است از خود بپرسید که آیا از ناراحتیهای روانی یا جسمی پیش از قاعدگی، از متوسط تا ناتوانکننده رنج میبرید یا خیر؟

توصیه میشود که هر نوع نشانه مرضی متوسط یا ناتوانکننده را با پزشک، ترجیحاً ژنشناس در میان بگذارید. مخصوصاً برای سلامت شما مهم خواهد بود که هر نوع نشانه مرضی »ناتوان کننده« را با پزشک ژنشناس خود در میان بگذارید. حتی اگر چند نشانه مرضی خفیف دارید، بهتر خواهد بود که آنها را نادیده بگیرید و با پزشک ژنشناس در میان بگذارید. یادتان باشد که از تحمل این نشانهها در سکوت، چیزی عاید شما نخواهد شد.

سندرم پیش از قاعدگی (PMS)

بسیاری از متخصصان بالینی، نشانههای مرضی یا سندرم پیش از قاعدگی را به عنوان مجموعهای از تغییرات رفتاری، خلقی و جسمانی در نظر میگیرند، که پیش از دوره قاعدگی یا در طول آن به صورت قابل پیشبینی و پیوسته رخ میدهد و به قدری شدید است که بعضی جنبههای زندگانی زنان را تحت تأثیر قرار میدهد. زنی که ۵ تا ۱۵ روز پیش از آغاز دوره قاعدگی ماهانه احساس گریه، سردرد و نفخ دارد، مشکوک بهPMSاست. همچنین زنی که معمولاً فرد آرامی است، پیش از قاعدگی امکان دارد به قدری احساس عصبانیت
کند که سر فرزندان خود فریاد بزند و قدرت تمرکز روی کار را از دست بدهد. هر زنی که پیش از قاعدگی یا به هنگام آغاز آن اشتیاق به خوردن مواد قندی دارد، بدخلقی یا گرفتگی عضلانی نشان میدهد، الزاماً به سندرم پیش از قاعدگی مبتلا نیست، مگر اینکه این علایم به قدری شدید باشند که فعالیت طبیعی فرد را مختل کنند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه شخصیت جامعه پسند

پرسشنامه شخصیت جامعه پسند

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۵ کیلو بایت
تعداد صفحات ۵
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه شخصیت جامعه پسند

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

رفتار جامعهپسند۱ یعنی هر عملی که به دیگران سود برساند. این اصطلاح در مورد اعمالی به کار میرود که هیچ سود مستقیمی به فردی که آن اعمال را انجام میدهد نمیرساند و حتی ممکن است حاوی خطراتی برای او باشد (بارون،بیرن و برنسکامپ، ترجمه کریمی، .(۱۳۸۸ رفتارهای جامعهپسند در زنان، بیشتر رابطهای و گروهی است و این رفتارها در مردان بیشتر نمایندهای و به صورت جهتگیری شده مانند تمرکز بر قدرت همکاری است که مبدأ این باورها تحت تأثیر پردازشهای هورمونی، انتظارات اجتماعی و موقعیتهای فردی قرار دارد (ایگلی،.(۲۰۰۹

پرسشنامه شخصیت جامعهپسند ۳۰ گویهای توسط پنر (۲۰۰۲) طراحی شده است که معمولاً به عنوان مقیاسی عمومی در روانشناسی اجتماعی برای ارزیابی گرایشهای جامعهپسند از منظر صفات شخصیتی به کار میرود. این نسخه ۳۰ گویهای، خلاصه مقیاس کامل شخصیت جامعهپسند میباشد. این پرسشنامه در پژوهش صفارینیا و باجلان (۱۳۹۰) ابتدا به زبان فارسی ترجمه و سپس نسخه ترجمه شده فارسی به انگلیسی برگردانده شد. این پرسشنامه بر روی ۸۵۰ دانشجوی ۴۶۲) زن و ۳۸۸ مرد) دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی اجرا شد.

نمرهگذاری

این پرسشنامه که از نوع مداد- کاغذی و خودگزارشدهی است، مشتمل بر ۳۰ گویه و ۷ خرده مقیاس »مسئولیت اجتماعی«، »ارتباط همدلانه«، »نگاه از منظر دیگران«، »پریشانی فردی«، »استدلال اخلاقی دوجانبه«، »استدلال اخلاقی جهتگیری شده-دیگران« و »نوعدوستی خودگزارشی« میباشد که دو عامل همحسی جهتگیری شده- دیگران و کمکرسانی را میسنجند. گویههای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، خرده مقیاس »مسئولیت اجتماعی«، گویههای ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵ خرده مقیاس »ارتباط همدلانه«، گویههای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۸ خرده مقیاس »نگاه از منظر دیگران«، گویههای ۱۴، ۱۷، ۱۹ خرده مقیاس »پریشانی فردی«، گویههای ۲۱، ۲۲، ۲۴ خرده مقیاس »استدلال اخلاقی دو جانبه«، گویههای ۲۰، ۲۳، ۲۵ خرده مقیاس »استدلال اخلاقی جهتگیری شده- دیگران« و گویههای ۲۶، ۲۷، ۲۸، ۲۹، ۳۰ خرده مقیاس »نوعدوستی خودگزارشی« را میسنجند. نمره عامل ۱ (همحسی جهتگیری شده- دیگران) حاصل مجموع نمرات مسئولیت اجتماعی، ارتباط همدلانه، نگاه از منظر دیگران،استدلال اخلاقی دوجانبه و استدلال اخلاقی جهتگیری شده-دیگران و نمره عامل ۲ (کمکرسانی) حاصل مجموع نمرات پریشانی فردی و نوعدوستی خودگزارشی است. نمرهگذاری گویههای ۱ تا ۲۵ براساس مقیاس لیکرت پنج درجهای به صورت »کاملاً موافق«5=، »موافق«4=، »نظری ندارم«3=، »مخالف«2= و »کاملاً مخالف«1= و نمرهگذاری گویههای ۲۶ تا ۳۰ به صورت »هرگز«1=، »یکبار«2=، »بیش از یکبار«3=، »اغلب«4= و »بیشتر اوقات«5= انجام میشود. بنابراین، حداقل و حداکثر نمره کسب شده از این پرسشنامه به ترتیب برابر با ۳۰ و ۱۵۰ خواهد بود. اجرای این پرسشنامه بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول میکشد. لازم به ذکر است که گویههای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴ به صورت معکوس نمرهگذاری میشوند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه سنجش خلاقیت عابدی (CT)

پرسشنامه سنجش خلاقیت عابدی (CT)

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۳۳ کیلو بایت
تعداد صفحات ۲۲
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری تست

مهارت و توانایی برای ابداع چیزهای تازه و بدیع را خلاقیت گویند. خلاقیت به عنوان فرایند سهگانه یا سومین فرایند، ترکیب موزونی از فرایندهای اولیه و ثانویه است که در آن، موضوعات متعلق به نهاد، از طرف خود مورد بررسی و استفاده قرار میگیرد. در مطالعه خلاقیت رویکردهای متفاوتی وجود دارد. یکی از این رویکردها، رابطه بین خلاقیت و هوش است که به عنوان مرکز اصلی روانشناسی شناخته میشود (گیلفورد، .(۱۹۵۴

در تعریف دیگر خلاقیت را به عنوان استعدادی که به طور بالقوه در هر فرد یا هر سن و سال وجود دارد در نظر گرفتهاند. این گرایش طبیعی که رابطه تنگاتنگی نیز با محیط خود دارد برای رسیدن به مرحله تحقق نیاز به شرایط مساعد دارد.

مورگان و همکاران (۱۹۸۴)، تفکر خلاق را نوعی از تفکر میدانند که در این تفکر، اطلاعات بدست آمده از محیط و نمادهای ذخیره شده در حافظه درازمدت را برای حل کردن مسایل مورد استفاده قرار میدهیم (افروز، کامکاری، .(۱۳۸۷

هورلاک، خلاقیت را شکلی کنترل شده از تخیل می داند که منجر به نوعی ابداع و نوآوری میشود.

مدنیک، خلاقیت را این گونه تعریف میکند: » سازمان دادن به عناصر همخانواده، به صورت ترکیبهای جدیدی که به خواستههای خاص پاسخ میدهند یا اینکه به گونهای مفید هستند.«
گانیه در طبقهبندی خود از انواع یادگیری، بالاترین سطح یادگیری را حل مسئله میداند و معتقد است که آفرینندگی، نوع ویژهای از حل مسئله است (سیف، .(۱۳۸۰

گلیفورد (۱۹۶۲)، در بیان نظریه ساختار ذهنی که وی ارایه داده است میگوید؛ » ویژگی مهم تفکر خلاقانه، واگرایی آن است.« او به طور کلی، شیوه تفکر آدمیان را به دو دسته » واگرا« و » همگرا« تقسیم کرده است. در نظریه گیلفورد، هم تفکر واگرا و هم تفکر همگرا در ساختار ذهنی نقش اساسی دارند اما تفاوت آنها در این است که در تفکر همگرا، نتیجه تفکر از قبل معلوم است، یعنی همیشه یک جواب » درست« یا » غلط« وجود دارد؛ ولی در تفکر واگرا، جواب قطعی وجود ندارد و تعداد زیادی جواب موجود است که از نظر منطقی ممکن است هر یک از این جوابها درست باشد. گیلفورد در نظریه خود، تفکر واگرا را با سه ویژگی انعطافپذیری یا نرمش، اصالت و سیالی مشخص کرده است و برای اندازهگیری هر یک از آنها تستی ساخته است (سیف، .(۱۳۸۰

معرفی تست و کاربرد آن

آزمون سنجش خلاقیت عابدی براساس آزمون تورنس تدوین شده است. جمال عابدی کوشیده است برای اندازهگیری خلاقیت وسیلهای را تهیه کند که ضمن دارا بودن اعتبار و روایی در حد قابل قبول در زمان نسبتاً کوتاهی نیز اجرا و نمرهگذاری شود. او در سالهای ۱۳۶۲ -۶۳ با تشویق و کمک گروهی از دانشجویان درس روانسنجی گروه روانشناسی دانشگاه تهران و بر پایه نظریه و تعریف تورنس از خلاقیت، یک تست ۷۵ سؤالی (چند گزینهای) برای اندازهگیری خلاقیت تهیه کرد.
مواد این تست در چهار طیف سیالی، ابتکار، انعطافپذیری و بسط قرار گرفت. تست خلاقیت عابدی در بهار سال ۱۳۶۳ روی یک گروه ۶۵۰ نفری از دانشآموزان کلاس سوم راهنمایی در تهران اجرا شد. علاوهبر این تست، تست خلاقیت تورنس نیز روی یک گروه ۲۰۰ نفری از همین دانشآموزان اجرا شد و از تست تورنس به عنوان شاخص همزمان استفاده شد. ضریب پایایی بخشهای سیالی، ابتکار، انعطافپذیری و بسط که از طریق بازآزمایی بدست آمد، به ترتیب ۰/۸۵، ۰/۸۲، ۰/۸۴، ۰/۸۰ بود. ضریب همبستگی بین نمره کل آزمون تورنس و نمره کل تست جمال عابدی (آزمون سنجش خلاقیت) معادل ۰/۶۴ بدست آمد (میرزایی، .(۱۳۸۲

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه امنیت اجتماعی

پرسشنامه امنیت اجتماعی

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۶ کیلو بایت
تعداد صفحات ۵
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه امنیت اجتماعی

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

معرفی پرسشنامه:

این پرسشنامه ۲۵ گویه دارد و هدف آن بررسی میزان امنیت اجتماعی (امنیت اجتماعی، عملکرد نیروی انتظامی، قوانین حکومتی)

است.

مولفه های پرسشنامه:

این پرسشنامه سه بعد دارد. در جدول زیر ابعاد پرسشنامه و نیز سوالات مربوط به هر بعد ارائه گردیده است:

بعد

سوالات مربوطه

امنیت اجتماعی

۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۲۳، ۲۴، و ۲۵

عملکرد نیروی انتظامی

۱۰، ۱۱، ۱۲

قوانین حکومتی

۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲

نمره گذاری پرسشنامه:

طیف پاسخدهی آن از نوع لیکرت میباشد. شیوه امتیازدهی به گزینههای آن در جدول زیر ارائه گردیده است:

کاملا موافقم

موافقم

نظری ندارم

مخالفم

کاملا مخالفم

گزینه

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز

البته در سوالهای شماره ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ این شیوه نمرهگذاری معکوس شده و به صورت جدول زیر در خواهد آمد:

کاملا موافقم

موافقم

نظری ندارم

مخالفم

کاملا مخالفم

گزینه

۵

۴

۳

۲

۱

امتیاز

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی کارول، آر، گلاس

پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی کارول، آر، گلاس

دسته بندی پرسشنامه
فرمت فایل docx
حجم فایل ۱۶ کیلو بایت
تعداد صفحات ۴
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

دانلود پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی کارول، آر، گلاس در ۴ صفحه در قالب word قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

توضیحات کوتاه از متن:

هدف: ارزیابی نوع تعامل اجتماعی فرد

وقتی مردم به موقعیت های اجتماعی متفاوت وارد می شوند، مسلما به موضوع های مختلف فکر می کنند.فهرست زیر افکاری را شامل می شود که چیزی از ایجاد رابطه با یک فرد، به هنگام داشتن رابطه با او و پس از آن به ذهنتان می رسد.البته منظور ما کسی است که میخواهید او را خوب بشناسید

کبایاشی (۲۰۰۰) اعتبار این پرسشنامه را برابر با ۸۵/۰ و هادیان (۱۳۸۷) برابر با ۷۳/۰ گزارش کرده اند (به نقل از یزدخواستی، ۱۳۸۹). پایایی آزمون به روش بازآزمایی روی دانشجویان فرانسوی ۷۰/۰ بوده است.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه)
تعداد گویه ها :
۳۰
تعداد مولفه :
۲ مولفه (افکار مثبت، افکار منفی)
روایی و پایایی:
دارد
نحوه نمره گذاری :
دارد
منبع:
دارد
نوع فایل :
word و قابل ویرایش

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس کد Php شامل:سورس کد،سورس پروژه،مجموعه سورسphpدر۲بخش(۱۰۰)تایی

مجموعه سورس کد Php شامل:سورس کد،سورس پروژه،مجموعه سورسphpدر۲بخش(۱۰۰)تایی

دسته بندی برنامه نویسی
فرمت فایل zip
حجم فایل ۱۴٫۴۲۸ مگا بایت
تعداد صفحات ۷
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس کد Php شامل:سورس کد،سورس پروژه،مجموعه سورسphpدر۲بخش(۱۰۰)تاییسورس کد : جستجوی بدون Refresh صفحه در PHP

روژه ای که در این پست برای کابران عزیز وب سایت سورس کد قرار داده ایم ، پروژه ای به زبان PHP برای برنامه نویسان PHP با عنوان جستجو بدون Refresh شدن صفحهقابلیت بسیاری جالبیست که میتوانید در پروژه های خودتان برای بهبود عملکرد و بالارفتن کیفیت پروژه استفاده کنید.سورس پروژه و همچنین دیتابیس

سورس پروژه عضویت و فرم ورود با زبان PHP

برای تکنولوژی ارتباطبا دیتابیس نیز از PDO استفادهشده است که برای آشناییبا میتوانید مقاله آموزش کاربا PDO را مطالعه کنید.امیدوارم استفاده کنید.

پروژه آپلود فایل و فشرده کردن آن در هنگام دانلود در PHP

پروژه ای را دوست داران زبانPHP آماده کردم که پروژه جالبو کاربردی است که به همراه سورسکامل ضمیمه کرده ام.عملکرداین نمونه سورس به گونه ایاست که هر فایلی که شما آپلود میکنیددر هنگام دانلود توسط کاربربه صورت فایل زیپ دانلود میشودیعنی فایل را فشرده کرده و دراختیار کاربر قرار میدهد.پیشنهادمیکنم در پروژه هایی که داریدحتما ازش استفاده کنید.

مجموعه ۱۰۰-۱ پروژه جالب و مفید PHP پی اچ پی

Php(پی اچ پی) یکی از پرطرفدارترین زبان های پردازه نویسی متن باز (Opensource) است که بیشتر برای طراحی برنامه های سمت سرور در وب سایت های پویا مورد استفاده قرار میگیرد.

اینزبان برنامه نویسیبرایطراحی وبتوسعه یافته است اما میتوان از آن بعنوان یک زبان عمومی استفاده کرد.

ساختار این زبان بسیار شبیه به زبانCو زبان برنامه نویسیperlاست. شکل پذیری فوق العاده و همگونی آن با اغلب بانک های اطلاعاتی از قبیلMysqlقدرت آن را افزایش داده است.

در این مجموعه جالب و بسیار کاربردی بیش از ۱۰۰ سورس کد مفید که بازبان برنامه نویسی وب phpنوشته شده اند، را در اختیارتان قرار داده ایم. میتوانید این مجموعه را دانلود کنید و از برنامه های جالب آن در پروژه هایتان استفاده نمایید. مجموعه دوم از سورس کدهای زبان پی اچ پی را نیز در پستهای آینده در اختیارتان قرار خواهیم داد.

چند نمونه از سورس کدهایی که در اینمجموعه کامل پروژه های پی اچ پیدریافت میکنید، عبارتنداز:

مجموعه ۱۰۰-۱ پروژه جالب و مفید PHP پی اچ پی

►accounmanager

►Dreamcatcher’s Simple Counter

►Bandwidth Bandit

►echat_plugin

►bannermanager

►emailsubscribesystem

►blahcam

►Banner Manager

►check

►counter

►formmail

►gallery

►freeforalllinks

►Go2_Search

►groupmailer

►Home Free

►imagecounter

►linkssearch

►members_area

►messageboardphp

►noleech

►newsadmin

►newspublisher

►bookofguests

►calendrier

►CGI Proxy v1.0 Anonymizer

►bannerexchange

►Links Manager

►Headlines-0.5.tar

مجموعه ۱۰۰ سورس php – بخش دوممجموعه ۱۰۰ سورس php – بخش دوم

بخش دوم پکیج شامل بیشاز ۱۰۰ سورسدیگر از برنامه های جدید و جالب بهزبان برنامه نویسی وب PHP پی اچ پیرا در اختیارتان گذاشته ایم که میتوانید بصورت رایگان دانلود کنید.

زبان وب Phpسرویسی از مجموعه فایل های کتابخانه ای c را ارایه می دهد که به آسانی درون زبان قرارگرفته و با انعطاف بسیار به آن قابلیت پاسخ دهی سریع برای تغییرات در وب را می دهد.

در این پست جالب کاربران گرامی Sourcecodes مجموعه دوم از برنامه های نوشته شده با زبان جالب و کاربردی پی اچ پی را میتوانند دانلود نمایند و از سورس های آن در پروژه های بزرگتر (با اندکی تغییر) بهره بگیرند.

نمونه ای از پروژه های موجود در این پکیج شامل موارد زیر می باشند:

►phpusers

►powerlist

►puredomain

►ralfchat

►randompicker

►redirect_it

►searchengineposition

►SolutionScripts TopSites

►superguest

►tagger

►meta_tags

►php-calendar

►phpexchange

►phpMyChat

►textcounter

►topsites

►textclock

►totalalumni

►urlsubmit

سورس upload فایل در صفحه PHPسورس upload فایل در صفحه PHP

در این پست میتوانید سورس پروژه آپلودUploadکردن یکفایل در سرور وبرا بصورت رایگان دانلود کنید که بهزبان پی اچ پی phpنوشته شده است.

همانطور که میدانید،phpزبان برنامه نویسی است که به صورت گسترده استفاده می شود و برایایجاد محتوای پویادرصفحات وببه کار می رود.

این زبان قابل اجرا بر رویوب سروراست که اسکریپت های php را در پشت صحنه (روی سرور) تفسیر می کند و نتیجه را به سمتکلاینت می فرستد.حتی ممکن استکلاینتنداند که در تهیه محتویات صفحات وبی که مشاهده می کند ار اسکریپت php استفاده شده است.در واقع از هر زبانی برای طراحی وب استفاده کنیم در نهایت چیزی که به سمت کلاینت فرستاده می شود و در مرورگر نشان داده می شود ، کدهای Html است.

معمولا سایت های کاربردی مختلف، قسمتی را برای آپلود (upload) فایل توسط کاربر در نظر می گیرند تا کاربر بتواند یک عکس، فایل فشرده شده یا هر نوع فایلی را بر روی سرور سایت، آپلود کند.باید دقت داشته باشید که هنگامی که به کاربر اجازه می دهید که فایلی را بر روی سرور سایت شما آپلود نماید، عملا راهی برای نفوذ به سایت خود، در اختیار وی قرار داده اید، بنابراین برای اینکه از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود، باید یک سری محدودیت را برای آپلود فایل اعمال نمایید.

در اینجا سورس کد ساده ای را برای آپلود فایل بر روی یک سرور وب سایت با زبان PHP جهت آشنایی بیشتر با این مبحث، شبیه سازی کرده ایم. در این کد ساده و جالب از یکفرم htmlکه معمول ترین راه برای Upload کردن فایل روی سرور است استفاده شده است.

اطلاعات حاصل از فرم به یک فایل PHP فرستاده میشوند و پردازش روی آن اطلاعات صورت گیرد. درمشخصهenctypeمربوط به تگform نوع محتوای فایلی است که می‌خواهد آپلود شود، بیان می گردد.با انتخابmultipart/form-dataبرای این مشخصه، اعلام کرده ایم که اطلاعات ارسالی، به صورتاطلاعات دودویی (binary data)است.

میتوانید این سورس پروژه جالب PHP را بصورت رایگان دانلود کنید و از آن استفاده زیادی در پروژه های مشابه و همچنین آشنایی بیشتر با این بحث جالب و کاربردی ببرید.

همچنین توجه داشته باشید که در این برنامه از هیچ پایگاه داده ای استفاده نشده است و فایل های آپلود شده در مسیر فایل برنامه در فایلی به نام dl ذخیره میشوند.

آپلود سنتر ساده با Php بدون استفاده از DataBase

این پروژه که بازبان برنامه نویسی phpنوشته شده است ، شامل هفت صفحه است:

index.php صفحه اصلی یا همان ورودی

config.phpصفحه مربوط به تنظیمات کلی سایت

create.phpصفحه مربوط به ایجاد فایل یا مسیر جدید

delete.phpصفحه مربوط به حذف فایل یا مسیر

edit.phpصفحه مربوط به ویرایش فایل یا مسیر

upload.phpصفحه مربوط بهآپلود فایل در مسیر خاص

logout.phpصفحه مربوط به خروج از آپلود سنتر


همانطور که می دانید هر سایتی که شما طراحی کنید ، نیاز به یک آپلود سنتر برای مدیریت فایل ها و تصاویر خواهد داشت . برای این کار می توانید از این آپلود سنتر در سایت خود استفاده کنید .

این اپلود سنتر که به صورتی ساده طراحی شده است نا براحتی همه بتوانند از آن در وب سایت های خود بهره ببرند. برای استفاده از آن کافی است پوشه ی اصلی را در ریشه هاست خود اپلود کنید و نیازی به نصب دیتا بیس خاصی نیست .

در این آپلود سنتر که مخصوص php کارا هستش ، می توان کارهای زیر را انجام داد:

نمایش فهرست فایل های موجود

ایجاد مسیر جدید

ایجاد فایل جدید

حذف فایل

حذف مسیر

آپلود فایل

آپلود عکس و تصاویر

نمونه سورس کار با Ajax در Php

این پروژه که بازبان برنامه نویسی phpنوشته شده است ، شامل ۲ صفحه است:

 • index.php
 • getuser.php

که صفحه ی اصلی یا همان index با استفاده از آژاکس Ajax یک درخواست به صفحه ی getuser می فرستد و اطلاعات برگشتی از آن صفحه را در یک div به اسم txthint که برای همین کار پیشبینی شده است ، نمایش می دهد.

نحوه ی کار Ajax هم به این صورت است که در صفحه ی اصلی یک تابع با استفاده از جاوا اسکریپت (Java Script) نوشته شده است که در واقع یک مرورگر مجازی ایجاد می کند و درخواست را به وسیله ی آن مرور گر به صفحه ی getuser می فرستد و نتیجه در یافتی از آن مرورگر مجازی را در دایو txthint نشان می دهد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی ،۷۵ سورس کاربردی زبان و…دریک مجموعه استثنایی…

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی ،۷۵ سورس کاربردی زبان و…دریک مجموعه استثنایی…

دسته بندی سی ++c
فرمت فایل zip
حجم فایل ۱۱٫۰۶۶ مگا بایت
تعداد صفحات ۱۱
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ،۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس،کتاب،کد،پروژه شبیه سازی،حسابداری و…دریک مجموعه استثنایی…

۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

 • سورس بازی حدس عدد
 • سورس برنامه توان ۲ اعداد رندم
 • سورس برنامه حقوق کارمند
 • سورس برنامه حل مسئله و بازی برج هانوی
 • سورس برنامه صدا دار و بی صدا
 • سورس برنامه برنامه عدد اول
 • سورس برنامه فاکتوریل
 • سورس برنامه میانگین سه عدد
 • سورس برنامه نمایش زیر مجموعه ها
 • سورس تبدیل حروف کوچک به بزرگ
 • سورس چاپ لوزی بوسیله ستاره
 • سورس دنباله فیوبناچی
 • سورس فرمول هرون و مساحت مثلث
 • سورس ک.م.م و ب.م.م
 • سورس کوچکترین و بزرگترین عدد
 • سورس مجموع اعداد یک تا n
 • سورس مساحت مربع و مستطیل
 • محاسبه مقسوم علیه های یک عدد
 • سورس نمایش جدول ضرب

۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس

دانلود ۷۵ سورس برنامه نویسی به زبانسی پلاس پلاسسورس های خوب و کاربردی که در قالب یک فایل پی دی اف بصورت مرتب در اختیار شما برنامه نویسان عزیز قرار داده ایم امیدوارم که نهایت استفاده رو ببرید.

سورس ساخت آتش در C++

آموزش بازی سازی در c++سلام به خدمت عزیزان امروز یه برنامه واسه دانلود گذاشتم که یه اتیش بازی ۳ بعدی راه میندازه.این پروژه به زبان C++ نوشته شده . ازش لذت ببرید.

کتاب ۱۲۰ مسئله در ++C به همراه حل آن

دوستان عزیز سورس کد در اینکتاب که برای دانلود شما عزیزانقرار دادیم تعدادی مسایلبه زبان سی پلاس پلاس بهمراه حل آنهاقرار داده شده اند و همچنین دلیلاستفاده از خطوط برنامه نویسیو نحوه تعریف متغیرها که میتونهشمارو با نحوه برنامه نویسی به زبانسی بیشتر آشنا کنه و کار برنامهنویسی رو براتون راحتتر بکنه کهبرنامه های مشابه برنامه هایی کهدر این کتاب قرار دادیم رو بتونینپیاده سازی کنین .تعداد صفحاتاین کتاب نیز ۵۰ صفحه میباشد.

برنامه مرتب سازی به روش سریع یا Quick با زبان c++

سورس مرتب سازی به روش سریع به زبان برنامه نویسی c++

سورس بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C بهمراه فایل اجرایی

بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C به همراه فایل اجرایی،این بازی با استفاده از ++C نوشته شده است و با استفاده از DircetDraw است.در سورس یک فولدر با نام Applib موجود است که شامل کتابخانه مورد استفاده در بازی است این کتابخانه شامل چهارده کلاس میباشد.برای کامپایل کردن این برنامه شما نیاز به DirectX SDK نیاز دارید همچنین گرافیک بازی بسیار ابتدایی است.

سورس پروژه مجموعه عملیات های ریاضی به زبان ++Cعملیات های ریاضی

انجامعملیات های ریاضی در زبانهای مختلفیکیاز پرکاربردی ترین سوالاتاست ، در این پروژه که به زبانسی پلاس پلاس است و عملیاتچهار عمل اصلی ، جمع ،تفریق ، تقسیم را برای شماآماده دانلود کرده ایم سورسکامل zدر اختیار شماست امیدوارم که استفاده کنید و مفیدباشه برای استفاده از دیرسورس های سی پلاس پلاس میتوانید در سایت عبارت موردنظر را جستجو کنید

پروژه حسابداری مرکز آب به زبان سی پلاس پلاس

حسابداری مرکز آب

پروژه ای به زبان سی پلاس پلاس ،یک پروژه آموزشی که به همراه سورسکد آماده دانلود شده است ، نمونهسورس مربوط به یک سیستم حسابداری مرکزآب است که کنترل و مدیریت مشترکینبرای مصارف خانگی را کنترل میکند

دریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

ریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

اینپروژه در واقع برای کار باآرایههای چند بعدی درسی پلاس پلاسطراحی شده است . در این برنامه کاربرمیزان بارندگیماهانه ۴ سال را وارد می کند و برنامه کارهای زیر را انجام می دهد:

 • در پایان دریافت میزان بازندگی هر سال جمعبارندگیآن سال وپربارشترینماه آن سال را به نمایش می گذارد.
 • در پایاننموداریبرای میزان بارندگی ۴ سال را رسم می کند.
 • سپس شماره یک سال را از کاربر دریافت می کند ونموداریبرای ماه های آن سال و میزان بارندگی در آن ماه ها را به نمایش می گذارد.

توضیحات فنی :

در پیاده سازی این برنامه از آرایه های یک بعدی ، دو بعدی و سه بعدی در سی پلاس پلاس استفاده شده است.و با استفاده از حلقه های تو در توی For این ارایه ها پیمایش شده و مقادیر دریافتی از کاربر که همان میزان بارندگی ماهانه هستند در آرایه ها قرار داده می شوند.سپس با استفاده از حلقه هایی دیگر نمودار مورد نظر برای این داده ها رسم می شود و به کاربر نمایش داده می شود. این نمودار ها شامل یک نمودار سالانه و یک نمودار ماهانه می باشد.

سورس مثالی برای استفاده از آرایه و حلقه ها در ++C

این برنامه مثال خوبی برای کسانی است که می خواهند یک نمونه از کار با آرایه ها ی چند بعدی ، حلقه ی while تو در تو ، حلقه ی for و… را در سی پلاس پلاس مشاهده کنند.

در این برنامه ابتدا نام استاد اول از کاربر درخواست می شود و سپس نام کتابهای آن استاد یکی یکی از کاربر دریافت می شوند، تا زمانی کاربر end را وارد کند ادامه می یابد . و سپس نام استاد بعدی و کتابهایش تا زمانی که هنگام درخواست نام استاد هم کلمه ی end وارد شود .

سورس برنامه جمع دو عدد طولانی با ++C

اینپروژهدر واقع برای گرفتن ۲ عدد بسیار بزرگ و چاپ جمع این دو عدد طراحی شده است :

همانطور که میدانید خود زبان های برنامه نویسی مانند سی پلاس پلاس از عملیاتی مانند جمع و تفریق و … پشتیبانی می کنند ، منتها اگر اعداد بسیار بزرگ باشند از انجام آن عاجز خواهند بود.

ولی این برنامه با استفاده از یک الگوریتم معمولی که همه ما هنگام جمع ۲ عدد از آن استفاده می کنیم ۲ عدد دریافتی را با هم جمع می کند.

سورس بازی حدس کلمات با ++C

اینپروژهشامل ۲ بازی است :

 1. بازی حدس کلمات: که در واقع با انتخاب یک موضوع کلمه ای تصادفی در ارتباط با آن موضوع انتخاب می شود و تعدادحروف آن کلمه به شما نشا ن داده می شود. شما فرصت دارید بعد از چند انتخاب کلمه را حدس بزنید در غیر اینصورت امتیاز شما به صفر می رسد و شما می بازید.
 2. بازی ۱۰۱: در این بازی به درخواست شما یک عدد تصادفی بین ۱ تا ۹۹ به شما اختصاص می یابد.اگر از عدد راضی بودید به کامپیوتر پیشنهاد می دهید خود این بازی را ادامه دهد. راضی بودن مساوی است با نزدیک بودن مجموع اعداد دریافتی شما از کامپیوتر بع عدد ۱۰۱٫اگر راضی نبودید درخواست یک عدد دیگر را نیز می دهید.منتها اگر مجموع از ۱۰۱ رد شود ، بازی را می بازید.
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پاورپوینت ژئودتیک

پاورپوینت ژئودتیک

دسته بندی جغرافیا
فرمت فایل pptx
حجم فایل ۳٫۷۷۱ مگا بایت
تعداد صفحات ۸۵
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پاورپوینت ژئودتیک دارای ۸۵ اسلاید وقابل ویرایش

فهرست مطالب

هندسه بیضوی
عرض ژئودتیک
طول ژئودتیک
انواع عرضها
رابطه بین bوY
رابطه بین مختصات کارتزین و منحنی الخط
رابطه عکس: روش مستقیم
مروری بر سطوح مبنا
مقدمه
بیضوی مرجع
چند رابطه مفید
چند بیضوی معروف مفید
سطوح مختصات ژئودتیک
پارامترهای تعیین وضعیت سطح مبنا
تعیین پارامترهای تبدیل بین بیضوی و سیستم مختصات CT
سیستمهای مختصات توپوسنتریک
سیستم نجومی محلی
سیستم مختصات ژئودتیک محلی
سیستم ژئودتیک محلی
هندسه بیضوی – ادامه
منحنی های واقع بر بیضوی
تبدیل مشاهدات ژئودتیک زمینی به سطح بیضوی مقایسه
تبدیل (تصحیح) امتداد ها یا زوایای افقی
تصحیح به علت ارتفاع نقطه مورد قراولروی
تصحیح تبدیل مقطع قائم به ژئودزیک:
تصحیح زوایای قائم:
فواصل
تبدیل عکس
محاسبات انتقال مختصات
فر مولهای پواسن – خطوط کوتاه
فر مولهای عرض متوسط گوس
فرمولهای طول بلند- فرمول بسل:
ترازیابی مثلثاتی
سیستمهای تصویر
مقدمه سیستمهای تصویر متشابه :
مروری بر متغیرهای مختلط
شرط تشابه بر روی صفحه مختلط:
مختصری از هندسه دیفرانسیل
زاویه بین منحنی های پارامتریک :
کلیات سیستمهای تصویر متشابه
ضریب مقیاس(Scale factor):
هندسه منحنی های تصویر شده :
تقارب نصف النهارات:
سیستم تصویر مرکاتور:
شرایط سیستم تصویر مرکاتور:
بررسی شرایط کوشی – ریمن :
تقارب نصف النهارات :
شکل ظاهری سیستم تصویر مرکاتور :
سیستم تصویر ترانسورس مرکاتور(Transvese Mercator) :
تقارب نصف النهارات برحسب مختصات ژئودتیک:
ضریب مقیاس برحسب مختصات ژئودتیک:
شکل ظاهری سیستم TM:
ضریب مقیاس در سیستم تصویر UTM:
معادلات تصویر UTM:

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پاورپوینت موزه هنرهای معاصر و موزه فرش

پاورپوینت موزه هنرهای معاصر و موزه فرش

دسته بندی معماری
فرمت فایل pptx
حجم فایل ۱۱٫۸۶۲ مگا بایت
تعداد صفحات ۴۱
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پاورپوینت موزه هنرهای معاصر و موزه فرش

عناصر موجود در کارهای کامران دیبا :
آب : نمادی از زندگی و صفا
دیوار : یک نوع حجاب و پوشش
حیاط : ریه و تنفس
دروازه : اعلام یک آغاز
نحوه به کارگیری این عوامل آثار دیبا را به فرهنگ بومــی نـــزدیــک و مــرتبــط می سازد. دیبا بیشترین توجهش به ذات انتزاعی و عملکرد معماری است که حضور آن را در معماری کوچه و خیابان و ابنیه غیر رسمی جستجو می کند.
بیشتر آرایش ساختمان های وی توسط دیوار است و مهمترین و معروف ترین ساختمان های او ، موزه هنرهای معاصر ایران است.
موقعیت و قرارگیری موزه :
موزه هنرهای معاصر یکی از موزه های شهر تهران است. این موزه در سال ۱۳۵۶ خورشیدی به کوشش و ابتکار فرح پهلوی در گوشه غربـی پارک لاله و در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع ( به جز باغ تندیس ها ) بنا شد.
معماری
معماری موزه مجموعه‌ای است از سنت، مدرنیسم و اندیشه فلسفی که به دست معمارایرانی کامران دیبا طراحی شده‌است. هشتی، چهارسو و گذرگاه‌ها از جملهعناصر چشم‌نواز این مجموعه بدیع به شمار می‌رود.
همچنین تأثیر بادگیرهاییزد بر معماری مجموعه واضـــح است. هشت نگارخانه موزه که با اختلاف سطحی بینظیر نسبت به هم بنا شـده‌اند، بیننده را در مسیری چرخشی گرداگرد فضای اصلیموزه می‌گردانند؛ این مسیر به گونه‌ای طراحی شده‌است که انتهای هشتمین وآخرین نگارخانه به هشتی یا همان نگارخانه اول باز می‌گردد.

فهرست مطالب

درباره معمار موزه
آثار معمار در ایران :
عناصر موجود در کارهای کامران دیبا :
موقعیت و قرارگیری موزه :
معماری
دیدگاه مورد بررسی طراحی موزه :
شاخص کردن ورودی
پرسپکتیو موزه هنرهای معاصر تهران
برش موزه هنرهای معاصر تهران
پلان طبقه هم کف موزه هنرهای معاصر تهران
پلان طبقه زیرین
درباره موزه :
مساحت :
تفكیك این بنا از پارك و خیابان اصل
نرده های جدا کننده موزه هنر از موزه فرش
یک نمونه از تندیس های موجود در محوطه موزه
ورودی موزه هنرهای معاصر ایران
نقد و تحلیل موزه هنرهای معاصر
خط آسمان
مصالح استفاده شده در بنای موزه
فضاهای موجود در موزه :
نگارخانه
کتابخانه :
فروشگاه کتاب
رستوران
سازمان موز
باغ مجسمه
درون گرایی مجموعه موزه هنرهای معاصر
ایجاد یک بافت تا یک ساختمان
بیوگرافی معمار مجموعه موزه فرش ایران :
درباره موزه :
موزه فرش تهران
قرار گیری کلی موزه ملی فرش ایران:
معرفی سایت مجموعه:
محوطه سازی مجموعه:
تصاویری از سایت مجموعه:
دیاگرام ارتباط فضایی طبقه همکف:
ماتریس ارتباط فضایی فضاهای داخلی موزه:
معایب

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

نرم افزار کامل KORG PA MANAGER 2.0.1

نرم افزار کامل KORG PA MANAGER 2.0.1

دسته بندی هنر و گرافیک
فرمت فایل rar
حجم فایل ۴٫۱۹۷ مگا بایت
تعداد صفحات ۱
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

نرم افزار عالی و کاربردی Korg Pa Manager برای نوازندگان سری Pa کیبوردهای کرگ با نصب این نرم افزار قادر خواهید بود تمام ریتم ها،صداها،سمپل ها و PCM های ست هایتان را بصورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید این نرم افزار در سایت های غیر ایرانی به قیمت ۳۰ دلار و بعضاً بالاتر از این قیمت فروخته میشود

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت خدمات

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت خدمات

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۲٫۵۱۴ مگا بایت
تعداد صفحات ۳۹
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت خدمات

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۳۹

بخشی از متن :

خدمات

تعریف خدمت :

خدمت بعنی كالایی اقتصادی و غیر فیزیكی كه شخص‘ بنگاه یا صنعت برای استفاده دیگران تولید كرده است وهر بنگاهی كه محصول آن كالای غیر مریی وغیر ملموس باشد به عنوان یك بنگاه خدماتی شناخنه می شود.خدمت هم مانند كالا ویژگی هایی دارد كه در دادو ستد و مبادله آن تاثیر می گذارد .

تعاریف بسیاری برای خدمات ارائه شده است، اما همه آنها وجوه مشترکی چون ناملموس بودن خدمات و مصرف آنی آن را در بر می گیرند، در زیر چند تعریف از خدمات ارائه می شود.

خدمات عبارتنداز کردارها، فرایندها و عملکردها (زیتامل ومری جو، ۲۰۰۳، ص ۵۰)

یک تعریف دقیق از کالاها و خدمات باید این دو را براساس صفات ویژه آنها از یکدیگر متمایز و مشخص کند. یک کالا شئی است فیزیکی و ملموس یا محصولی است که می توان آن را درست کرد و منتقل نمود؛ در طول یک مدت زمان خاص وجود دارد و بنابراین می توان اکنون آن را تولید و بعداً استفاده کرد. یک خدمت، ناملموس است و از بین می رود. رویداد، اتفاق یا فرایندی است که هم زمان خلق و استفاده می شود یا کمی پس از خلق شدن مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که مشتری نمی تواند خدمات واقعی را پس از تولید حفظ کند و نگه دارد، اما اثر خدمات را می توان حفظ کند (سیسر و همکاران، ۱۹۸۷ ، ص ۸).

یک خدمت تجربه ای است ناملموس و زود مصرف و زایل شدنی برای یک مشتری که در واقع مثل همکار تولید کننده عمل می کند (یعنی در فرایند تولید مشارکت می کند (جیمزفیتز سیمونز، ۱۹۹۵)

«خدمت» فعالیت یا منفعتی نا محسوس و لمس نشدنی است که یک طرف به طرف دیگر عرضه می کند و مالکیت چیزی را به دنبال ندارد تولید خدمت ممکن است به کالای فیزیکی وابسته باشد یا نباشد. اجاره اتاق در هتل، سپردن پول در بانک، استفاده از خدمات آموزشی، خرید بیمه نامه، مسافرت با هواپیما، مراجعه به پزشک، آرایش مو، تعمیر اتومبیل، تماشای یک مسابقه ورزشی، تحویل لباس به خشکشویی و … مستلزم خرید خدمت هستند (مجتهدی، ۱۳۷۶، ص ۴۶)

. مهمترین تفاوت های خدمت با كالا كه باعث می شود تا مدیریت و بازاریابی خدمت از كالا متمایز گردد عبارتند از :

۲-۱۰-۱-نامحسوس بودن خدمت

خدمت برخلاف كالا كه پیش از خرید ومصرف قابل دیدن ‘لمس كردن ‘چشیدن و بوییدن است ‘این قابلیت هارا ندارد یا كمتر دارد و در نتیجه در خرید خدمت همواره نوعی ابهام ‘تردید ‘نگرانی و نااطمینانی وجود دارد وانسانها در فرایند تصمیم گیری خرید نمی توانند با استفاده از حواس پنجگانه خود‘خدمات را ارزیابی كنند. به همان اندازه كه خریدار در خرید خدمت با ابهام روبرو می شود ‘فروشنده وبازاریاب نیز در فروش خدمت با دشواری روبرو است وبه همین دلیل می كوشد تابا عواملی دیگر از جمله عوامل فیزیكی و ظاهری مانند نیروی انسانی ‘مكان ومحل ‘تجهیزات وتاسیسات .عوامل مادی مرتبط باخدمت ‘بازاریابی وفروش خدمت را ساده تر ساخته ودادوستد را ممكن سازد.تهیه عكس ‘فیلم ‘كاتالوگ‘معرفی مشتریان گذشته ‘تبلیغات ‘دكوراسیون ‘تابلوها وجذابیت های رفتاری ‘ابزاری وساختاری از جمله نكاتی هستندكه برای محسوس تر كردن خدمات ‘مورد استفاده بازاریابان خدمات قرار می گیرد.

۲-۱۰-۲-ارتباط خریدار وفروشنده وتولید ومصرف هم زمان

بسیاری از كالاهاتوسط كسانی تولید می شود كه هیچ گاه خریداران آنهارا نمب بینندوبا آنها ارتباطی ندارند وبین زمان تولید آنها با مصرف مدت ها فاصله دارد . اما در خرید و فروش معمولا”ارتباط هامسقیم ونزدیك است وعرضه خدمت ومصرف آن همزمان است . البته همه خدمات یكسان نیستندو این ویژگی ها نسبی است.

خدمت رسان خریدار وفروشنده زمان ومكان وشرایط حاكم بر مبادله خدمت بر دادوستد خدمات تاثیر دارند.كیفیت و مطلوبیت خدمات بستگی به نوع ارتباط خریدار وفروشنده خدمت وپذیرش یكدیگر دارد.برخورد مناسب یك پزشك بابیماررفتار مناسب یك آموزگاربا دانش آموز‘و دلسوزی یك كارمند دولت نسبت به یك مراجعه كننده وهر گونه ارتباط درست بین خریدار وفروشنده خدمت وپذیرش متقابل باعث می گردد تا كیفیت خدمت مطلوب تر ورضایت در مبادله بیشتر شود.

نقش انسانه ورفتار انسانی واحترام ورعایت عوامل انسانی ورفتاری دادوستد خدمات به مراتب حساس تر ‘مهم تر وموثر تر از دادوستد است.به علت همزمانی تولید ومصرف در خدمات لازم است تا به عوامل تاثیرگذار انسانی ومادی ومعنوی حاكم بردادوستد توجه شود.توجه به نوع برخوردها ورفتارها ‘ تسهیلات ‘امكانات ونیروهای متفرقه مرتبط یا غیر مرتبط از جمله مشتریان دیگرو حاضرین در محل وایجاد شرایطی مناسب كه اعتماد ‘آرامش ‘انگیزه وجذابیت وكشش ها را تقویت نماید . از وظایف بازار یابان وفروشندگان خدمت است .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره مدل کیفیت خدمات سروکوال

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره مدل کیفیت خدمات سروکوال

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۲۳۳ کیلو بایت
تعداد صفحات ۵۴
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره مدل کیفیت خدمات سروکوال

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۵۴

بخشی از متن :

تعریف کیفیت:

کیفیت هیچ معنا و مفهومی به جز آنچه مشتری واقعا می خواهد ندارد.یعنی محصول اگربا خواست و نیازهای مشتری انطباق داشته باشد با کیفیت است.این واژه دارای معانی مختلفی است و از جنبه های مختلف قابل تعریف و بررسی است .

ذیلا به چند تعریف از كیفیت از منظرمشتری اشاره میشود:

کیفیت عبارت است از آماده بودن خدمت یا کالا برای استفاده کننده که خود نیازمند کیفیت طراحی، انطباق، در دسترس بودن و مناسب بودن مکان ارائه خدمت است.

کیفیت هیچ معنا و مفهومی بجز هر آنچه که مشتری واقعا می خواهد ،ندارد . به عبارت دیگر یک محصول زمانی با کیفیت است که با خواسته ها ونیازهای مشتری انطباق داشته باشد.کیفیت باید به عنوان انطباق محصول با نیاز مشتری تعریف شود.

سازمان استاندارد های بین المللی کیفیت را اینگونه تعریف میکند :

تمامیت ویژگیها و خصوصیات محصول یا خدمت که توانایی برآورده کردن نیازهای مشتری را دارد.

به بیان سازمان ملی به رهوری سنگاپور کیفیت مجموعه ای از خصوصیات و مشخصات یک کالا یا خدمت است که احتیاجات و رضایت مصرف کننده را تامین می کند.

کیفیت مفهوم و سیعی است که تمام بخشهای سازمان نسبت به آن متعهد هستند و هدف آن افزایش کارائی کل مجموعه است بطوریکه مانع پدید آمدن عوامل مخل کیفیت می شود و هدف نهایی آن مطابقت کامل با مشخصات مورد نیاز مشتری با حداقل هزینه برای سازمان است که منجر به افزایش رضایت می شود ( دمینگ و فین باون).

کیفیت ادراک شده عبارتست از قضاوت مشتری درباره برتری یامزیت کلی یک شئ . کیفیت ادراک شده شکلی از نگرش است که با رضایت مرتبط است لیکن با آن یکی نیست و از مقایسه انتظارات با ادراکات از عملکرد ، نتیجه می شود .

كیفیت به آن دسته از ویژگی ها وخصوصیات محصول یا خدمت اشاره می نماید كه بر قابلیت ایجاد رضایت در مشتری تاثیرگذار هستند.

مروری بر تاریخچه کیفیت:

تاریخچه کیفیت

درسال۱۹۲۴ شوهارت مطا لعه کنترل کیفیت آماری SQCرا آغاز نمود در سال ۱۹۵۰دکتر دمینگ با آشنایی با روش SQC مهندسان ومدیران ارشد اجرایی سازمانهای بزرگ ژاپنی را آموزش داد. در سال ۱۹۶۰اولین دوایر کنترل کیفیت به منظور بهبود کیفیت ایجاد شدند دردهه ۱۹۸۰مفهوم مدیریت کیفیت جامع منتشر شد سرانجام در دهه ۱۹۹۰ISO۹۰۰۰و ISO۹۰۰۰عنوان مدل جهانی و استانداردجهانی برای سیستم کیفیت شناخته شدند. (جعفری و دیگران، ۱۳۷۹)

مدیریت كیفیت فراگیر،ابتدا در عملیات تولید تكراری بكار گرفته شد. مشكلات زیادی در توسعه و تسری این مفاهیم و ابزار به دیگر اهداف داشت بعضی از سئوالات كه آیا كیفیت در تمام كارهای تجاری (كسب و پیشه )كه خروجی های آنها اطلاعات و خدمات حرفه ای است بجای تولید ملموس قابلیت كاربرد دارد و براساس اصول شناخته شده دكتر دیمینگ : یعنی تمركز به كنترل كیفیت آماری یك فرضیه و متدولوژی ساخته و آزمایش شده است. (جعفری و دیگران، ۱۳۷۹).

▪ این اصول بشرح زیر دارای سه اصل اساسی است.

۱- تمركز بر توجه سازمان بر درك و جوابگویی به نیازهای مشتری یكی از سه اصل اساسی است. رو در رویی با مشتریان(داخلی وخارجی) برای درك سطح انتظارات یا پیش بینی انتظارات آینده، فرایند طراحی شده ای ارائه خواهد كرد تا كوشش های كسب و پیشه را به مشتری گره بزند و یك چهارچوبی پیشنهاد می شود تا به كمك آن به تعریف شاخص و معیاری در مقابل انتظارات پایه ای مشتریان داخلی و خارجی برای خدمات كیفی باشد. (جعفری و دیگران، ۱۳۷۹)

۲- بهبود مستمر (دائمی) همه محصولات و خدمات و فرایندها بصورت سیستماتیك دومین اصل اساسی است؛ بكارگیری موفقیت آمیز چرخه دمی دگ(PCDA) و کایزن همراه با شناخت هر فرایند بطور جامع و اندازه گیری كارائی آن و سپس ساخت اصول قابل درك و پیاده كردن حد و حدود برای آن با بكارگیری در عملیات تولیدی شروع می شود. ابزار كیفیتی پایه را می توان اكنون به همه كارها كه شامل سیستم های اطلاعاتی، بازاریابی، مالی، حمل و نقل، مراقبتهای بهداشتی، آموزش، سازماندهی، مهندسی، تحقیق و توسعه وغیره می شود ،تسری داد.

۳- مشاركت فراگیر همه مشتركین اصل اساسی سوم است نقش رهبری و حمایت مدیریت عالی و چگونگی استفاده از سیستم برای عموم، تشویق و تواناسازی در رهبری را شناسایی می كند، مثالهایی در چگونگی نظام دادن كامل و مشاركت عرضه كنندگان و اندازه گیری پیشرفت اهداف آنها فراهم می شود و توجه به کارکنان و درگیر نمودن تمام اعضاء سازمانی و جلب حمایت آنها در فرایندها و تصمیم گیری ها وتولیدخدمات ومحصولات است کیفیت براساس سینرژی تمام كاركنان است نه نمایندگان آنها بنابراین به مطالعه موردی کیفیت درسه کشور آمریکا ، تایوان و ایران با توجه به اصول سه گانه فوق می پردازیم.(جعفری ودیگران۱۳۷۹)

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره سبک های فرزند پروری

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره سبک های فرزند پروری

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۶۹ کیلو بایت
تعداد صفحات ۳۳
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره سبک های فرزند پروری

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۳۳

بخشی از متن :

سبک های فرزند پروری

خانواده نخستین پایگاهی است که پیوند بین فرزند و محیط را به وجود می آورد. کودك در خانواده پندارهای اولیه را درباره جهان فرا می گیرد، از لحاظ جسمی و ذهنی رشد می یابد، شیوه های سخن گفتن را می آموزد، هنجارهای اساسی رفتار را یاد می گیرد و سرانجام نگرش ها، اخلاق و روحیاتش شکل می گیرد و به عبارتی اختصاصی می شود .( (اقلیدس؛ نقل از حسینی نسب و همکاران، ۱۳۸۳ رفتار هر عضو خانواده بر رفتار دیگر اعضاء تاثیر دارد و سیستم خانواده یک سیستم پویا است و دائماً با رویدادهای تازه، تغییرات رشدی اعضای خانواده و تغییرات اجتماعی سازگار می شود. اما علی رغم این تغییرات می توان ویژگی های باثباتی را در عملکرد خانواده ها یافت که نحوه رفتار والدین با فرزندان را با یکدیگر تعیین می کنند.

تقریباً همه والدین از این که همه فرزندان شان چگونه باشند، یک تصویر آرمانی می سازند و برای سوق دادن فرزند به سوی این هدف (تصویر آرمانی) روش های زیادی را مورد آزمایش قرار می دهند فرزندان خود را تشویق یا تنبیه می کنند، برای آن ها سرمشق و الگو ارائه می دهند، انتظارات و باورهای خودشان را توضیح می دهند و سعی می کنند فرزندان شان را به مراکز آموزشی و تربیتی خاصی بسپارند و برای آن ها دوستانی انتخاب کنند که با اهداف و ارزش های آن ها هماهنگ باشند(بخشانی، ۱۳۸۹ ). امروزه نوجوانان و جوانان به الگوهای رفتاری مناسب در جمعیت .( احراز شخصیت و برگزیدن صفات لازم برای تعالی و موفقیت پیش از پیش نیاز دارند (نجفی، ۱۳۸۱ رابطه والدین با نوجوانان یا شیوه های فرزند پروری در گذر از اعمالی است که اهداف گوناگونی را در بردارد. تربیت اخلاقی و روانی، شناسایی، رشد و پیشرفت استعدادهای فرزندان، آموزش مهارت ها، آشنا کردن با قوانین و هنجارهای جامعه از دید والدین از جمله این اهداف می باشند. پارنسنزنید دو کارکرد اساسی یعنی اجتماعی کردن و شکوفایی شخصیت فرزند را برای خانواده در نظر می گیرد (عزازی، ۱۳۷۶ ). با نگاه گسترده به نقش آموزش و پرورش به عنوان عاملی در فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه و ذاتی افراد، انتقال اندوخته تجارب گذشتگان، ارائه ارزش های مطلوب، ایجاد مهارت های لازم در افراد برای زندگی و بالاخره تسهیل سیر حرکت وجودی آدمی به سوی کمال و قرب الی الله، اهمیت این نهاد اجتماعی را پیش از پیش نشان می دهد(صافی، ١٣٨٠ ). از آنجایی که دانش آموزان به طور کلی سرمایه های انسانی و توان بالقوه جامعه هستند هر نظام آموزشی برای ترسیم دورنمای روشنی از حیات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خود و جامعه اش باید بر این نیروی

انسانی تمرکز کرده و شرایط لازم برای رشد و بالندگی همه جانبه آن ها را فراهم نماید تا در آینده شاهد بهره وری بهینه از این سرمایه گذاری ها باشد (پاشایی، ۱۳۸۷ ). بنابراین برای رسیدن به چشم انداز و اهداف آموزش و پرورش که فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه و ذاتی افراد، انتقال اندوخته تجارب گذشتگان، ارائه ارزش های مطلوب، ایجاد مهارت های لازم در افراد برای زندگی و بالاخره تسهیل سیر حرکت وجودی آدمی به سوی کمال و قرب الی الله است (صافی، ۱۳۸۰ ). باید تدابیری اتخاذ شود تا در این راستا بتوان شرایطی ایجاد کرد این اهداف تحقق یابد. در این بین مشاوران با توجه به نقش و جایگاه ویژه ای که در بین دانش آموزان دارند می توانند با برخورداری از مهارت های ارتباطی که از مهمترین ابزارهای برقرای رابطه می باشد گامی موثر در این جهت بردارند.(کریمی، ۱۳۸۹ ).

هر خانواده « زندگی بخش » به معنی (Pario) اصطلاح فرزند پروری از ریشه پریو سبک های فرزند گرفته شده است. شیوه های خاصی را در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش بکار می گیرد. این شیوه ها که سبک های فرزند پروری نامیده می شود متاثر از عوامل مختلفی از جمله عوامل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و … می باشد .(هاردی و همکاران، ۱۹۹۳) سبک فرزند پروری مجموعه ای از نگرش های والدین نسبت به فرزندان است که منجر به ایجاد جو هیجانی می شود که در آن جو رفتارهای والدین بروز می نماید. این رفتارها هم دربرگیرنده رفتارهای مشخص (رفتارهایی که در جهت هدف والدین است) که از طریق آن رفتارها، والدین به وظایف والدینی شان عمل می کنند (اشاره به رفتارهای فرزند پروری دارد) و رفتارهای غیر مرتبط با هدف های والدینی است که شامل ژست ها، تغییر در تن صدا یا بیان هیجان های غیر ارادی می باشد. در واقع فرزند پروری فعالیتی پیچیده و دربرگیرنده رفتارهای خاصی است که .( فرزند را تحت تاثیر قرار می دهد (دارلینگ و استنبرگ، ۱۹۹۳ ؛ به نقل از اسلمی، ۱۳۸۵ ،به نقل از رستمی، ۱۳۹۰

در زمینه سبک های فرزند پروری نظریات متعددی ارائه کرده اند. سایموندز ( ۱۹۳۹ ) این ابعاد را پذیرش، طرد و مسلط، مطیع دانسته است و شفر ( ۱۹۵۹ ) عشق، خصومت و اختیار، کنترل را از ابعاد سبک های فرزند پروری دانسته اند (به نقل از اسلمی، ۱۳۸۵ ). در ادامه برخی از نظریات عمده در زمینه فرزند پروری مورد بررسی قرار گرفته اند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت در آموزش و پرورش

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت در آموزش و پرورش

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۲۳ کیلو بایت
تعداد صفحات ۲۰
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد کیفیت در آموزش و پرورش

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۲۰

بخشی از متن :

ضرورت و چگونگی ایجاد نظام تضمین کیفیت در آموزش و پرورش

تلاش آموزش و پرورش کشورمان در طی دو دهه گذشته ، بیشتر ، معطوف به افزایش نرخ ثبت نام دانش آموزان لازم التعلیم و ابعاد کمی آموزش بوده و در نتیجه این تلاش ها ، آمار ورودی این دانش آموزان به بیش از ۹۷ ارتقا یافته است ( یونسکو ، ۲۰۰۳ ). از طرف دیگر ، رشد کمی دانش آموزان با افزایش بودجه و امکانات همراه نبوده و لاجرم ، کاهش کیفیت و افزایش افت تحصیلی را به دنبال داشته است. چنانکه از ۹۷ دانش آموز ثبت نام شده در پایه اول دوره ابتدایی ، تنها ۷۶/۰ آن ها در پایه پنجم همین دوره فارغ التحصیل شده اند( همان ). به علاوه ، تحقیقات انجام شده در خلال دو دهه گذشته در کشورمان در پایه های مختلف از مشکلات متعددی رنج می برد ، که نشان از کیفیت پایین آموزش در این سطوح دارد ( دادستان ، ۱۳۷۶؛ مجیدی ، ۱۳۶۴؛ موسی پور ، ۱۳۷۰؛ رئیس دانا ، ۱۳۷۱؛ منفرد ، ۱۳۶۹؛ اغرازی ، ۱۳۷۱؛ مبشر ، ۱۳۷۶؛ جوادی ، ۱۳۸۱ ).

از طرف دیگر ، تغییرات ایجاد شده در ساختار جوامع و در نیازهای آن ها –که به تبع پدیده جهانی شدن پیش آمده است–لزوم تغییر در وظایف کارکردها و نیز اهداف و رسالت های آموزش و پرورش را ایجاب می کند. این تغییرات اگر چه دارای ابعاد اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی ، علمی و فرهنگی است ، نقش فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطی در این تغییرات بسیار چشمگیر است. فن آوری های ذکر شده موجب شده است که مساله زمان و مکان در آموزش برای اولین بار مورد سوال قرار گیرد و ایجاد مراکز آموزشی مجازی نیز این امکان را فراهم کرده است تا شرایط برای آموزش مداوم کلیه شهروندان در سراسر زندگی فراهم گردد. ورود تعدادی زیادی دانش آموز به دوره های مختلف آموزش و تعمیم این آموزش به سراسر زندگی ، مشکلات اداری و مالی فراوانی را موجب شده و بر کیفیت آموزش تاثیر منفی گذاشته است ؛ چرا که نظارت های سابق جوابگوی چالش های امروزی نیست و ضروری است که تضمین های جدیدی درباره کیفیت آموزش ارائه شود. برای مثال ، ارزشیابی از شیوه های جدید ارائه مطالب ( ارائه الکترونیکی ) و یا ارزشیابی یادگیری در موقعیت های طبیعی در نظام سنتی دیده نشده است. بنابراین ، سوالات جدیدی در مقابل آموزش و پرورش قرار گرفته که پاسخگویی به آن ها با توجه به صرف به ابعاد کمی آموزش امکان پذیر نبوده و ضروری است گه با ایجاد یک نظام جامع « تضمین کیفیت » در جهت بهبود این آموزش و انطباق آن با شرایط جهانی ، گام های اساسی برداشته شود. بعضی از این سوالات جدید عبارتند از :

۱٫فعالیت های آموزش و پرورش مدارس ما تا چه اندازه از لحاظ کیفی قابل اطمینان است ؟

۲٫دستیابی به رسالت ها و اهداف آموزشی ما چگونه پیگیری می شود و آیا واقعاً به این رسالت ها و اهداف دستیابی شده است ؟

۳٫آیا برنامه های آموزشی در کلیه سطوح از حداقل استاندارد لازم برخوردار است ؟

۴٫موسسات آموزشی ما تا چه اندازه « پاسخگوی » والدین ، کارفرمایان و مسئولان رسمی دولت هستند ؟

از این رو اولاً مفهوم « کیفیت در آموزش » و راه های بهبود و ارتقای آن توضیح داده شود. ثانیاً ، نوع موسسات ایجاد شده در جهان در راستا اقداماتی که لازم است در کشورمان در این جهت برداشته شود ، تبیین گردد.

اصطلاح « کیفیت » از لحاظ لغوی به معنی « چگونگی و چونی » است و این اصطلاح برای اولین بار در فعالیت های صنعتی و سپس مدیریتی ، مطرح و موجب ظهور مفاهیمی چون « کیفیت جامع » و « مدیریت کیفیت جامع » شده است. این اصطلاح در طی دو دهه گذشته وارد دانشگاه های منطقه آسیا و اقیانوسیه شده و امروزه در بسیاری از دانشگاه های جهان به صورت « بهبود کیفیت مستمر » مورد استقبال قرار گرفته است ( یی بینگ ، ۱۹۹۸ ).

آموزش و پرورش پایه و متوسطه نیز به تبع تحولات پیش آمده در جهان و ضرورت انطباق این آموزش با نیازهای جدید و نیز طرح مساله « کیفیت در آموزش و پرورش » توسط یونسکو و تاکید این سازمان به آن ، توجه اکثر کشورهای جهان را به خود جلب کرده و کنفرانس برگزار شده در « اینبورگ اسکاتلند » در سال ۲۰۰۴ نیز شروع مناسبی برای توجه به این امر در سطح منطقه و جهان بوده و ضرورت توجه به « امر کیفیت در آموزش » را بیش از پیش آشکار کرده است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره کیفیت زندگی کاری

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره کیفیت زندگی کاری

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۳۶ کیلو بایت
تعداد صفحات ۲۴
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره کیفیت زندگی کاری

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۲۴

بخشی از متن :

کیفیت زندگی کاری

کیفیت زندگی کاری ابتدا در اروپا و طی دهه پنجاه ابداع شد و بر اساس تحقیقات اریک تریست و همکارانش در دانشکده تاویستاک در زمنیه روابط انسانی در لندن شکل گرفت . تحقیقات یاد شده بعد فنی- انسانی سازمان ها را بررسی و چگونگی روابط بین آنها را ارزیابی کردند که باعث به وجود آمدن سیستم های تکنیکی- اجتماعی مربوط به طراحی شغل شد(نجمی، ۱۳۸۵).

متخصصان اولیه کیفیت زندگی کاری در بریتانیا، ایرلند، نروژ و سوئد طراحی های شغلی را برای هماهنگی هر چه بهتر و منسجم تر کردن کارکنان و تکنولوژی ایجاد کردند. فعالیت کیفیت زندگی کاری آنها عمدتا با مشارکت اتحادیه ها و مدیریت در طراحی کار تدوین شده و باعث به وجود آمدن طراحی هایی از مشاغل شد که برای کارکنان سطوح بالاتر از منزلت(اعتبار شغلی) ،تنوع شغلی و بازخورد اطلاعاتی مربوط به نتایج را به ارمغان می آورد. احتمالا بارزترین مشخصه های کیفیت زندگی کاری پدیدار شدن و توسعه گروه های کاری خود گردان به عنوان شکل جدیدی از طراحی کار بود این گروه ها متشکل از کارکنان با مهارت های متعدد (مهارتهای چند گانه) بـوده است که اطلاعات و استقلال (آزادی) عمل برای طراحی و اداره عملیات شغل خودشان را داشــته اند(قائم پناه، ۱۳۸۰).

کیفیت زندگی کاری طی دهه شصت به ایالات متحده آمریکا رسید و برعکس اروپا نوع کیفیت زندگی کاری پیچیده تر بوده است و به جای روش واحد از شیوه ها و نگرش های متنوعی استفاده شده است. در این زمینه اقدامات بیشگامانه رابرت فورد درباره مشاغل غنی شده در شرکت بست و تلگراف آمریکا منجر به ایجاد و به کارگیری فعالیت های غنی سازی شغل در بخش خصوصی و دولتی شد. هدف عمده در این گونه فعالیت ها توسعه انگیزش کارکنان از طریق ارایه مشاغل چالش بر انگیز بود.

یعنی مشاغلی که در سطح بالاتری از منزلت تنوع شغلی و بازخورد اطلاعاتی را در مورد نتایج ارایه می دهد. به تدریج کیفیت زندگی کاری فراتر از مشاغل انفرادی رفت و اشکال گروهی کار و مشخصات محیط کار موثر بر رضایت مندی و بهره وری کارکنان از قبیل سیستم پاداش دهی(نحوه پرداخت حقوق و دستمزد) جریان کار، سبک های مدیریتی و محیط فیزیکی کار را نیز در بر گرفت .چنین توجه گسترده منتج به دامنه وسیع تر در مقایسه با عامل محدود غنی سازی شغلی در مراحل اولیه کیفیت زندگی کاری شد و توجه صرف به تک تک کارکنان را معطوف به گروه های کاری در زمینه وسیع تر قرار داد. از طرف دیگر چنین توسعه ای در برنامه های کیفیت زندگی کاری بعد کارایی سازمان را نیز به آنچه که قبلا بعد اساسی از ابعاد روابط انسانی به شمار می رفت اضافه کرد(شریف زاده، ۱۳۸۷).

اخیرا شیوه بهره وری و کیفیت زندگی کاری به قدری اهمیت و محبوبیت یافته اند که آن را مـــی توان نهضت ایدئولوژیک نامید در این مورد همایش های بین المللی برای مشخص کردن گــــروه های ائتلافی از بین اتحادیه ها و مدیریت برگزار می شود که از آنها از ایده آل های کیفیت زندگی کاری در مورد مشارکت کارکنان در تصمیم گیری ها و مدیریت مشارکتی حمایت شده است.کیفیت زندگی کاری جزء پنج خاستگاه توسعه سازمانی است که عبارتند از: آموزش کارگاهی، بررسی بازخورد و بررسی عملکرد کیفیت زندگی کاری و تحول استراتژیک. نگرش کیفیت زندگی کاری امکانات بیشتری را برای توسعه از طریق پیوستن نیروهایی از نهضت کنترل کیفیت جامع به دست آورده است ایجاد می کند(سلمانی، ۱۳۸۴).

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اثربخشی سازمانی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اثربخشی سازمانی

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل ۳۴ کیلو بایت
تعداد صفحات ۲۴
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اثربخشی سازمانی

خصوصیات محصول:

 • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
 • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
 • رفرنس دهی استاندارد دارد.
 • کاملترین در سطح اینترنت، دارای تحقیقات انجام شده در ضمینه تحقیق
 • گارانتی بازگشت وجه دارد.

فرمت : doc

تعداد صفحات : ۲۴

بخشی از متن :

اثربخشی سازمانی

به طور كلی، در یك سازمان، محاسبة اثربخشی چندان ساده نیست و شاخص ها و روش های متعددی برای سنجش و اندازه گیری عملكرد سازمان ارائه شده است. توسعة صلاحیت و شایستگی، اثربخشی زمان كار را بهبود خواهد داد و افزایش اثربخشی زمان كار، شاخص های دیگر اثربخشی سازمانی را ارتقاء خواهد داد. به واقع، رضایت درونی، شادكامی و ترغیب، مولد كاركنان است كه در كارایی و اثربخشی در سازمان و هدایت به بالاترین حد بهره وری مؤثر است. اثربخشی سازمانی، نقش مهمی را در توسعة سازمانی ایفا می كند. سازمانی اثربخش است كه قادر به مدیریت ابهام ها، انعطاف پذیری، مشتری مداری، تولید، ارزش مداری و ساختاربندی یادگیری باشد و حیطة اصلی شغلی و توانمندسازی بالای كاركنان را بشناسد. صاحبنظران، اثربخشی سازمانی را به درجه و میزان حصول به هدف تعریف كرده اند(توفیقی، ۱۳۹۰).

تعریف اثربخشی سازمانی

در تعریف اثربخشی سازمانی هم به وسایل و امكانات(فرآیند) توجه نموده هم به نتایج حاصله برای سنجش اثربخشی سازمانی که هیچ مقیاس ساده، راحت و تضمین شده ای وجود ندارد (رابینز[۱]،۱۳۷۸).

اثربخشی سازمانی عبارت از میزانی است که یک سازمان با استفاده از منابع خاص و بدون هدر دادن منابع خود و بدون فرسوده کردن غیر ضروری اعضا و جامعه خود، اهدافش را برآورده می‌کند(زمردیان، ۱۳۸۵). در واقع اثربخشی سازمانی، درجه نزدیکی یک سازمان به هدف‌هایش را نشان می‌دهد(ساعتچی، ۱۳۸۵). اندازه‌ای است که یک سازمان به اهدافش تحقق می‌بخشد(نظری، ۱۳۸۶).


[۱]- Robbins

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود